Airform Konveyor Bant Sanayi
Yenisi Bilişim
1.0.2 Varies with device
İsviçre'de, Air-Gomm Förderband und Förderanlage olarak, A.Kerim Erkan tarafından kurulmuştur. 1977'den beri Türkiye'de de Air-Form Konveyör Bant San.Tic.Ltd.Şti. adı ile kardeş firma olarak , konveyör bant sektöründe hizmet vermektedir.Özellikle konveyor bant servis sektörünün oluşmasında ilk adımı kendisi atmış ve gelişmesine çok katkılar saglamıştır.Aır-Form olarak kendisinin çok değerli tecrübeleri ve AR-GE çalışmalarından azami fayda sağlamaktayız.Bu fırsatla kendisine minnet ve şükran borçlu olduğumuzu belirtmek isteriz.

Konveyör bantlarla ilgili bir çok yeniliğin öncüsü olmuş ve sektörel teknolojinin yurtdışından transferini sağlamıştır.

Türkiye'de, sektörün profesyonel hale gelmesinde liderlik eden firmalardan biridir.

Ağır ve hafif sanayide, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmayı çalışma prensibi edinmiş olan şirketimiz. sektöründe gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyerek ilerlemeye devam etmektedir.

2004 yılından beri, alanında köklü bir firma olan MİNET/Fransa firmasının distübitörlüğünü yapmaktadır.

In Switzerland, as Air-Gomm Förderband und Förderanlagen was founded by A. Kerim Erkan. Since 1977 in Turkey, Air-Forms Conveyor Belt Co.Ltd. As a sister company names, conveying the formation of the band sector service vermektedir.özellikl the conveyor belt service sector in the first step of his horse and development of many contributions saglamıştır.a the-Forms as his invaluable experience and R & D to maximize the benefits of working sağlamaktayız.b the opportunity to him gratitude and We would like to express our gratitude to the borrower.
 
Pioneer of many innovations in the conveyor belt and has been providing industrial technology transfer from abroad.
 
In Turkey, is one of the companies that led the industry in bringing it professional.
 
Heavy and light industry, to provide custom solutions to customer needs, our company has acquired the operating principle. industry continues to progress and development aiming at development.
 
Since 2004, Minette is a well-established company in the field / French firm makes of distübitörlüg.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less