KonLab Gözetim
AlperenOztrk
1.0 Varies with device
Giderek ağırlaşan pazar şartları ve rekabet ortamında en büyük yardımcınız kalite kontrol mekanizmasının doğru şekilde çalışması olacaktır. Üretim için hammadde girişinden, tüketiciye ulaştırılmasına kadar geçen süredeki denetim ve kontrollerin kalitesi hizmetin ve/veya malın da kalitesini arttıracağı şüphesizdir.
Konularında uzman kadrosu, 5 farklı noktasında ofisleri ve laboratuarı ile 1986 yılından beri Şelfun Gözetim Hiz. Aş olarak sektörde yerini alan firmamız 2008 yılında Konlab Laboratuvar ve Gözetim Hiz. Ltd. Şö. olarak isim değiştirmiştir. İlk kurulduğu günden bu yana, gözetim şirketlerinin en önde gelenlerinden Cotecna SA ile hizmet ortaklığı bulunan Konlab, Kotekna Gözetim AŞ (Cotecna İnspection SA.) Adana-Mersm-İskendeaın acenteliğini sürdürmektedir.

Bu uygulamamız içerisinde;
-Firmamız hakkında bilgi alabilir
-Hizmetlerimizi görebilir
-Bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Increasingly severe market conditions and competitive environment to help the biggest of quality control mechanism will not work correctly. From raw material input to production, until delivery to the consumer at the time of inspection and control the quality of services and / or improve the quality of the goods is no doubt that.
In the fields of expert staff, offices and laboratories in five different locations since 1986 with Shelf Oversight Services. Our company exceeded its place in the sector in 2008 Konlab Laboratory and Inspection Services. Ltd. SO. was renamed to. The first day it was founded, since surveillance companies of the leading Cotecna SA with the service partnership with Konlab, Kotekn Surveillance Inc. (Cotecna Inspection SA.) Adana-Mersin-İskendea the agency continues.

Our practice in this;
-Our Can get information about
We can see -Services
-We can communicate with.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less