YapıMaliyet Tablet
AMP YAZILIM
1.0.3 12.0mb
YapiMaliyet.com'un mobil uygulaması olan YapıMaliyet ile tüm Pozlar, Analizler ve Birim Fiyatlar parmaklarınızın ucunda!

Türkiye’nin en güncel ve en kapsamlı birim fiyat kütüphanesi olan YapıMaliyet uygulaması ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı dahil 13 kurumun 130.000’den fazla pozuna hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Pozun bu yılki ve geçmiş yıllardaki birim fiyatlarını, tarifini ve analizini aynı ekranda inceleyebilir, YapıMaliyet.com‘daki projelerinize dilediğiniz yerden anında ulaşabilirsiniz.

AMP Yazılım kalitesi ve güvencesi ile YapıMaliyet'i mobil cihazınıza hemen ücretsiz olarak indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

yapimaliyet.com mobile application that all exposure with yapımaliyet, Analysis and Unit Prices at your fingertips!
 
You can Turkey's latest and most comprehensive library of unit prices including those yapımaliyet application with the Ministry of Environment and Urbanization 13 to more than 130,000 corporate exposure quickly and easily. Exposure of this year and the unit price over the past year, you can examine and analyze the same screen described, you can instantly from anywhere in your project yapımaliyet.com.
 
The yapımaliyet AMP software quality and assurance you can download for free on your mobile device and immediately start using it immediately.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less