Remax Kıbrıs
Mobile7
4.0.4 Varies with device
RE/MAX Golden Emlak Acentesi Kuzey Kıbrıs mobil uygulamasına Hoş Geldiniz!

Dünyanın en büyük emlak şirketi RE/MAX International'ın Kuzey Kıbrıs bölgesi yetkili franchise ofisi RE/MAX Golden, 2003 yılından beri KKTC'de uzmanlaşmış olarak profesyonel emlak pazarlama, satış ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

RE/MAX Kıbrıs Golden Emlak ofisi başta Girne olmak üzere Lefkoşa ve Magosa'da ticari emlak, arsa, arazi ve konut satışı ve kiralaması yapmaktadır.

Ayrıca Lüks Emlak ve Yatırım Danışmanlığı konularında da uzman departmanları olan RE/MAX KKTC Emlak, misyon olarak kendisine 'Objektif bir şekilde Kıbrıs'ta Emlak pazarlaması yaparak, müşterilerinin amaç ve ihtiyaçlarına en uygun emlağı almalarına veya kiralamalarına yardımcı olmayı' seçmiştir.

RE/MAX Golden KKTC, İçişleri Bakanlığının verdiği 015 Numaralı KKTC'de Emlakçı Lisansı sahibidir..

- Konut Satış/Kiralama
- Arsa/Arazi Satışı/ Kiralaması
- Ticari Emlak Satışı/ Kiralaması
- Lüks Emlak
- Yatırım Danışmanlığı
- Emlak Değerleme

RE / MAX Golden Estate Agents in North Cyprus Welcome to the mobile app!

The world's largest real estate company RE / MAX International's office in Northern Cyprus authorized franchise of RE / MAX Golden, specializing in the TRNC since 2003 as a professional real estate marketing, sales and offers consulting services.

RE / MAX Golden Estate office in Cyprus Nicosia to Kyrenia and Famagusta, particularly in the commercial real estate, land, land, and is engaged in the sale and rental of housing.

Also Luxury Real Estate and Investment Consulting in the areas of specialized departments, the RE / MAX Northern Cyprus Real Estate, the mission itself as' an objective in Cyprus real estate marketing, making customers' objectives and needs of the most suitable property buy or lease helping the 'have chosen.

RE / MAX Golden North Cyprus, Ministry of Interior gave realtor license holders in the TRNC is numbered 015 ..

- Home Sales / Rentals
- Land / Land for Sale / Lease
- Commercial Real Estate Sale / Lease
- Luxury Real Estate
- Investment Consulting
- Real Estate Valuation

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less