Arima SM
Arvena Bilişim Teknolojileri
4.4.2 Varies with device
Arvena Salesman , soğuk ve sıcak satış için hazırlanmış mobil satış yazılımıdır.Satış temsilcinizin siparişlerini ve satışlarını takip edebildiğiniz gibi satış temsilcileri müşteri teması sonucu sahada anında müşteriye teklif gönderebilmektedir.Taşınabilir yazıcılardan fiş ya da raporlarınızı alabilirsiniz.Depo ya da satış merkezlerinde ise sabit yazıcılarla çalışabilmektedir.

Arvena Salesman offline ve online çalışabilme şirket içi (yerel ağ) ve şirket dışında (internet) çalışma modları vardır.Ayrıca yöneticiler için kullandıkları yazılım sistemlerine ulaşamadıkları zamanlarda ya da daha hızlı rapora ulaşmak istediklerinde uygulama içerisinden tek tuşla rapor alabilmektedirler.

Arvena Salesman Arvena Arima ve Mikro Standart,Mikro ERP ile entegre çalışabilmektedir.Piyasada yaygın olan tüm yazılımlara entegre edilebilir yapıdadır.

Arvena yazılım ekibi size en iyi ve en kolay çözümleri sunmayı misyon olarak belirlemiştir.Arvena Salesman i denemek istiyorsanız lütfen bize ulaşarak ücretsiz demo talebinizi oluşturunuz.

Saygılarımızla
Arvena Yazılım Ekibi

Arvena Salesman, cold and hot selling designed for mobile sales yazılımıdır.satış representative's orders and keep track of the way sales reps customer contact results in the field immediately to the customer offer gönderebilmektedir.taşın can print from the plug or reports alabilirsiniz.depo or sales centers in a fixed printer can handle.

Arvena Salesman offline and online to work in-house (local area network), and outside the company (internet based) operating modes vardır.Ayrıca managers use for their software systems can not be accessed when or faster reports reach when they want within the application of the one-touch report can receive.

Salesman Arvena Arvena Arima and Micro Standard, Micro integrated with ERP can be integrated into any software which is common in çalışabilmektedir.piyasa structure.

Arvena software team to offer you the best and easiest solution Salesman mission until the belirlemiştir.arv i want to try the free demo, please contact us to create your request please.

Regards
Arvena Software Team

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less