Arvena Salesman
Arvena Bilişim Teknolojileri
Varies with device Varies with device
Arvena Salesman , soğuk ve sıcak satış için hazırlanmış mobil satış yazılımıdır.Satış temsilcinizin siparişlerini ve satışlarını takip edebildiğiniz gibi satış temsilcileri müşteri teması sonucu sahada anında müşteriye teklif gönderebilmektedir.Taşınabilir yazıcılardan fiş ya da raporlarınızı alabilirsiniz.Depo ya da satış merkezlerinde ise sabit yazıcılarla çalışabilmektedir.

Arvena Salesman offline ve online çalışabilme şirket içi (yerel ağ) ve şirket dışında (internet) çalışma modları vardır.Ayrıca yöneticiler için kullandıkları yazılım sistemlerine ulaşamadıkları zamanlarda ya da daha hızlı rapora ulaşmak istediklerinde uygulama içerisinden tek tuşla rapor alabilmektedirler.

Arvena Salesman Arvena Arima ve Mikro Standart,Mikro ERP ile entegre çalışabilmektedir.Piyasada yaygın olan tüm yazılımlara entegre edilebilir yapıdadır.

Arvena yazılım ekibi size en iyi ve en kolay çözümleri sunmayı misyon olarak belirlemiştir.Arvena Salesman i denemek istiyorsanız lütfen bize ulaşarak ücretsiz demo talebinizi oluşturunuz.

Saygılarımızla
Arvena Yazılım Ekibi

Arvena Salesman, mobile sales yazılımıdır.Satış prepared for cold and hot sales representative and sales orders, customer follow-up contact with you remain as a result of sales representatives in the field, such as printers, chips or reports gönderebilmektedir.Taşınabilir immediately offer the customer or sales centers alabilirsiniz.Depo printers the hard work.

Salesman Arvena both offline and online work in-house (local area network), and outside the company (internet) vardır.Ayrıca modes of operation used software systems for managers when they can not access the report or faster when they want to access the application through the touch of a button can receive the report.

Salesman Arvena Arvena Arima and Micro Standard, Micro çalışabilmektedir.Piyasada integrated with ERP software can be integrated into all of the common structure.

Arvena software team mission is to offer you the best and easiest solutions belirlemiştir.Arvena Salesman i want to try the free demo, please contact us to create your request.

Best Regards
Arvena Software Team

Content rating: Everyone

Requires OS: Varies with device

...more ...less