Aysis Yönetim
Ahmet Sukru Turgut
5.4.2 1.5mb

Apartman ve site gibi toplu yaşam biçimleri; günümüzün dinamik ve yoğun ortamında her geçen gün karmaşıklaşan ve ciddi organize edilmediğinde sorunların yumaklaştığı bir kaos ortamına dönüşmektedir.

Her geçen gün daha yüksek yapıların oluştuğu, içinde daha yoğun nüfusun barındığı, sosyal ilişkilerin azaldığı ve birbirini tanıyamayan bireylerin oluşturduğu küçük köylere dönüşmektedir.

Sayı ve ihtiyaçların artması, daha büyük bütçe, işletme bilgisi, hukuki konulara hakimlik, iletişim sağlama, pazarlık yapma, yönetim gibi her biri ayrı uzmanlık alanı olan konuların bir kişi (yönetici) tarafından ve kendi çalışma ortamı dışında ayıracağı bir zaman diliminde, sağlıklı ve ihtiyaçlara cevap verebilecek düzeyde yapılabilmesi olanaklı değildir.

Bu nedenle tüm bu işlerin kendi uzmanlık alanlarında deneyimli kişilerin oluşturduğu bir platformda yani kurumsal yönetim şirketlerince yapılması; güvenilir, modern ve ekonomik olmasını sağlar. Üstelik zamanınız da sizlere kalır.

AYSİS; sizlere, yapılan tüm işlerin üst düzeyde kaliteli, hukuka uygun, risklerden arınmış, modern, hızlı, konforlu ve ekonomik ulaşmasını sağlar.
Yasal kat mülkiyeti kanunu temel alınarak oluşturulan sistemimiz, hukuk servisinden, mühendislerimize, halkla ilişkilerden, uzman toplu satın alma birimimize kadar yetişkin kadrosu ile hizmetinizdedir.

AYSİS özel yada profesyonel bina yönetimi, site yönetimi, işhanı yönetimi, tatil köyü yönetimi , marka konut yönetimlerine kadar değişik bir çok yerleşim tarzına kurumsal yaklaşımlar gösterirken ciddi bir yatırım ile kurduğu 3-D ivenia yazılım programı da, her kat malikinin işleyişi kontrol etme ve bilgilenme arzusunuda sonuna kadar yerine getirmiştir.
İzmir’de bulunan yönetim firmalarından uzman kadrosu ve yaptığı teknolojik alt yapı yatırımı ile keskin bir şekilde ayrılan AYSİS, sizleri çağdaş kentsel anlayışın bir parçası olmaya davet ediyor.

Content rating: Low Maturity

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less