Logo Cepte
Ayasofyazılım
1.0.0.1 1.1mb

LogoCepte 1.0.0.0 Beta

LogoCepte, Logo çözüm ortağı Ayasofyazılım tarafından geliştirilmiş Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise ürünleri ile online entegre olarak çalışabilen mobil uygulamadır. Uygulama mimarisi SAAS (Software As A Service) ve SOA (Service Oriented Architecture) olarak kurgulanmıştır. Bu kurgu ile uygulanın tüm yapısını (Kullanıcılar, Dil Seçenekleri, Ekran Görünümleri, Alan İsimleri, Kullanıcı Yetkileri) size açılacak olan LogoCepte portali üzerinden yönetebilirsiniz.

Tiger ürününüzde bulunan tüm modüller (Sipariş, Fatura, İrsaliye, Tahsilat vs.) için sahada bulunan personelinizin üreteceği verileri LogoCepte aracılığı ile anında Logo Tiger’a gönderebilirsiniz. LogoCepte ile Logo Tiger üzerinde oluşturacağınız verilerde LOBJECTS (Logo Entegrasyon Kütüphanesi) kullanıldığından gönderilen veriler herhangi bir veri bütünlüğü bozulmasına maruz kalmadan oluşur.

LogoCepte, Tiger ürününüz ile, lisanslamadan sonra sisteminize kurulacak olan ve Ayasofyazılım tarafından geliştirilen LogoFramework aracılığı ile güvenli bir kanaldan haberleşme sağlar.

LogoCepte uygulamasını, kullanıcı ve modül bazında lisanslayarak kullanabilirsiniz.

Daha fazlası için http://www.ayasofyazilim.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Content rating: Low Maturity

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less