Mobile EPP Demo Ewidencja
BetaSI
2.3 3.2mb

Wersja demonstracyjna aplikacji MobileEPP. Pozawala zapoznać się ze wszystkimi funkcjonalnościami dostępnymi w pełnej wersji aplikacji.
Aplikacja MoblieEPP służy do prowadzenia Ewidencji Przebiegu Pojazdu w sposób szybki i intuicyjny dla każdego kierowcy samochodu służbowego. Dostosowana jest ona do zmian wprowadzonych 1 kwietnia 2014 roku w związku z nowymi regulacjami odliczania VAT od samochodów. Pozwala na tworzenie raportów, zawierających informacje wymagane przez ustawę.
Możliwości aplikacji:
- śledzenie trasy użytkownika poprzez dostęp do GPS, automatyczne zliczanie ilości przejechanych km,
- automatyczne uzupełnianie danych określonych jako domyślne,
- automatyczne zapisywanie nowych celów i miejsc wyjazdów, bądź możliwość wyłączenia takiego ustawienia,
- podgląd zapisanych wyjazdów w dowolnym zakresie dat,
- pełna edycja zapisanych wyjazdów,
- dopisywanie wyjazdów przeszłych i automatyczne przeliczanie stanu końcowego licznika, jedynie po zdefiniowaniu stanu początkowego licznika na początku każdego miesiąca,
- wysyłanie raportu Ewidencji Przebiegu Pojazdu poprzez e-mail.
Aby dokładnie prowadzić EPP wystarczy przed wyjazdem służbowym kliknąć w aplikacji przycisk "Rozpocznij". MobileEPP dzięki GPS będzie zliczać ilość przejechanych kilometrów. Po dojechaniu do celu należy zakończyć śledzenie i zapisać wyjazd. Można również ręcznie dopisywać wyjazdy, nawet z datą przeszłą.
MobileEPP zawiera definiowalny i edytowalny słownik z numerami rejestracyjnymi samochodów, celami wyjazdów służbowych i miejscami wyjazdów.
Każdy użytkownik może wprowadzić swoje ustawienia i tak dostosować aplikację, aby dopisanie nowego wyjazdu zajęło 7 sekund!

Opis poszczególnych opcji:
Włącz śledzenie trasy - opcja ta daje możliwość włączenia automatycznego zliczania przejechanych kilometrów. Dane przejazdu można uzupełnić przed rozpoczęciem śledzenia bądź przed zapisaniem. Klikamy ROZPOCZNIJ - aplikacja wyszukuje sygnał GPS. Możemy wyjść z aplikacji, gdyż działa w tle. Na górnym pasku powiadomień pojawia się informacja potwierdzająca śledzenie trasy. Po dojechaniu do celu klikamy ZAKOŃCZ, uzupełniamy pozostałe dane i klikamy ZAPISZ. Wyjazd został dodany.

Dodaj trasę - Istnieje możliwość dopisania kolejnego przejazdu po podaniu wszystkich informacji. Klikając ikonki po prawej strony można wybrać odpowiednią datę, zdefiniowane numery rejestracyjne pojazdów, cele i miejsca przejazdu.

Udostępnij/Odbierz auto - Jeżeli w danym miesiącu z pojazdu korzystają różni kierowcy, należy przed ponownym używaniem samochodu dodać Udostępnienie. Dzięki temu w Ewidencji Przebiegu Pojazdu będzie ciągłość i mamy pewność, że karta przebiegu została uzupełniona prawidłowo.


Sprawdź trasy - Opcja ta pozwala na sprawdzenie przejazdów w danym zakresie dat. Klikając na tablicę rejestracyjną można wybrać odpowiedni samochód, po czym klikamy POBIERZ. Długie kliknięcie na danym wyjeździe wyświetla szczegóły i umożliwia edycję.

Wyślij EPP - Aplikacja pozwala na podejrzenie pliku .pdf EPP i wysłanie go przez e-mail np. do księgowej, szefa.

Ustawienia - W tej części aplikacji można ustawić swój profil, wprowadzić listę numerów rejestracyjnych pojazdów oraz najczęstszych celi i miejsc wyjazdów. Pozwala to na szybsze dodawanie nowych przejazdów - po kliknięciu odpowiedniej ikonki dostępne są wprowadzone dane. Istnieje również opcja odznaczenia domyślnego dopisywania miejsc i celu przejazdu do listy.

Content rating: High Maturity

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less