Sura 11
Motion Blur Game Studio
1.2 Varies with device
11’ incisi Düzenlenen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Şûrası bakanlığımız tarafından orgazine edilen, dünyada ve ülkemizde ulaştırma ve haberleşme sektörlerinde yaşanan gelişmelerin değerlendirildiği, yeni fikirlerin, yeni hedeflerin, yeni ufukların belirlenmesine imkân sağlayan bir platformdur.

Bakanlığımızın hedef çıtasını daha da ileriye taşıyacak olan Şura, fikir ve öngörü ufkumuzun yeni bilimsel temelli paylaşımlarla tartışılması için sağlıklı bir zemin oluşturacaktır. 2035 vizyonumuz yerli ve yabancı çok sayıda sektör temsilcisi ve uzmanın katkılarıyla şekillenecektir.

11.Ulastirma Denizcilik Haberlesme,Ulastirma Bakanligi,11.Sura,Ulastirma Surasi

11 'the pearl of the organized Transport, Maritime Affairs and Communications Council Council orgazine by the ministry, which is assessing the developments in the world and in our country, the transport and communications sectors, new ideas, new goals, new horizons is a platform that allows the determination.

Council of the Ministry, which will target the bar even further, based on new scientific ideas and Shares on forecasting horizon will form the basis for the discussion healthy. 2035 a large number of domestic and international vision shaped by contributions from private sector representatives and experts.

11.Ulastirma Marine Communication, Ministry of Transport, 11.Sura, Transportation Forum

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less