Dijital Katalog
Bilgetech
1.0 Varies with device
Dijital KatalogCastrol Katalog, kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde; işinize katkı sağlayan

bilgilere hızlı ve kolayca erişebilmeniz için tasarlandı!Castrol Katalog uygulaması ile birlikte:• Hızlıca ürün aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.


• Onay – spesifikasyon ya da performans seviyelerine göre uygun motor yağını detaylı arama bölümünden kolayca arayabilirsiniz.


• Dilerseniz uygulama içerisindeki katalog bölümünden aradığınız motor yağına ait bilgileri detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.


• Ürün ve güvenlik veri bilgilerini takip edebilir, ürünün sahip olduğu onay ve spesifikasyonları rahatlıkla görebilirsiniz.


• Tüm bu kolaylıkların yanı sıra, Sağlık ve Çevre bölümünden “Atık Yağların Toplanmasından, Depolanmasına” kadar birçok konuda bilgiye de erişebilirsiniz.


• Hakkımızda ve video alanları kısmından Castrol ile ilgili ürün ve kampanya videolarına erişebilirsiniz.


• Herhangi bir sorunuz olursa iletişim kısmından hızlıca bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Digital CatalogCastrol Catalog, and ease of use thanks to its user-friendly interface; which contributes to your business

Designed to access information quickly and easily!Castrol with the catalog application:& Bull; You can make your search faster products.


& Bull; Approval - or the appropriate engine oil specification based on the performance level of the advanced search section can search easily.


& Bull; If you'd like details of the search engine oil from the catalog you will find a detailed section in the application form.


& Bull; Product and safety data information can follow, you can easily see which products have the approval and specifications.


& Bull; In addition to all of this convenience, Health and Environment section "in the collection of waste oil, to be stored" until you can have access to information on many subjects.


& Bull; About Us and videos from some areas you can access the video about Castrol products and campaigns.


& Bull; If you have any questions quickly from the contact section contact us.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less