BilSoft Pro Muhasebe Programı
Bilsoft Yazılım
1.0 Varies with device
BilSoft Online Muhasebe Programı için geliştirdiğimiz mobil ve web destekli modül kullanıma sunulmuştur. Bundan böyle telefon, tablet veya bilgisayardan mobil uygulama arayüzü sayesinde programa erişim sağlayabileceksiniz. Müşterilerinizin güncel bakiye ve işlem hareketlerini, Stok, Kasa, Banka, Fatura, Çek-Senet ve Taksit bölümlerinde işlem ve detaylarını artık her yerden raporlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefon veya tabletinize uygulamayı indirmek.

İşinizi Her Yerden Yönetin
Şirketinizi mekandan bağımsız olarak yönetmenize olanak sağlar. İster evde olun ister tatilde internetinizin olması yeterlidir. Yani şirketinizi yönetmek bir tık uzağınızdadır.
Programın online olması ofise olan bağımlılığınızı azaltır. İşlemlerinizi yapmak için sürekli ofiste masa başında saatlerinizi harcamanız gerekmez.

Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir programdır.

Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandırır. Barkod desteği ile firmanızda en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlar. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz.

Online Ön Muhasebe Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7' den 70' e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir.

Online Ön Muhasebe programını küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Şube Bazlı Yönetim
Programda dilediğiniz kadar şube açarak bu şubeler ile ilgili detay raporları alabilirsiniz. Her şubeye ayrı ayrı kullanıcı ve yetki tanımlaması yapabilirsiniz.

Kolay Kurulum
Kurulum işlemi oldukça basit ve kolaydır. Karışık kurulum isteyen programlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Programı web sitemizden indirip kullanıcı bilgilerinizi girip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı Raporlar
Raporlar yardımıyla ticari faaliyetlerinizi anlık olarak izleyebilir durum analizini istediğiniz saat ve vakitte inceleyebilirsiniz.

Güvenilirdir
Online tabanlı olduğu için kullanıcı tarafından oluşan sistem sorunu bilgilerinizi etkilemez. Sisteminize kötü amaçlı bir program (virüs vb.) veri tabanınızı kaybolma bozulma gibi sorunlar tamamen ortadan kalkar. Ayrıca merkezi sunucularımız üzerindeki otomatik yedekleme sistemi ile bilgileriniz güvenli bir ortamda saklanır.

Teknik gereksinim ve maliyeti azaltır
Merkezi sunucu sistemi sayesinde kullanıcı taraflı hatalar veya local kullanımda karşılaşılan teknik sorunlar yaşanmaz. Kullanıcı tarafında oluşabilecek virüs, teknik sorun, veri depolama ve koruma gibi sorunlar programa zarar vermez. Bu nedenle veri güvenliği en üst seviyede sağlanır.

bilsoft Online Accounting Program has been developed for mobile and web based module available. Henceforth phone, will be able to provide access to application program interfaces with the mobile tablet or computer. current balance and transaction processing of your customer, Inventory, Cash, Banks, invoice, Czech-Notes and Installment section details the process and now can report from anywhere. To download the application to your phone or tablet, you need to do.

Manage your business from Anywhere
It allows you to manage your company, regardless of location. Whether you want to have your Internet holiday home is enough. That is just a click away on managing your company.
Is online the program will reduce your reliance office. You do not need a permanent office to make your transactions spend hours at the table.

With a simple interface, easy to use, does not require too much processing complexity, only customers with bar code support, and you can stock sales transaction of whatever you're doing is a program where you can get a detailed report.

Current Monitoring Program, which allows you to make quick sales to your customers gives you speed and performance workplace. Barcode support enables your company to make the most rapid process. Current Monitoring Program to escape with the cash book, will be able to instantly view the status of your customers will receive. Quick sales with the program can do it, you can store your products and details of your customer, you can keep your products in stock and you can view that information instantly.

Online Pre-Accounting Program Because all transactions and reduced most simple 7 'can also use the 70- everyone was very relaxed without difficulty.

Online pre-accounting program for small and medium-sized, can be used in all businesses engaged in the sale process.

Based Management Branch
You can get detailed reports about this branch opening branches in the program as you wish. Each branch can authorize individual users, and identification.

Easy Installation
The installation process is very simple and easy. You do not have to deal with complicated setup program you want. download from our website users can start using the program, enter your information.

Detailed Reports
Reports can watch instantly help your business operations can review the situation analysis in the time and hours you want.

reliable
The system will not affect the information problems caused by the user is online based. A malicious program on your system (virus, etc.). This problem is completely eliminated distortion disappears as your database. In addition, your data with automated backup system on our central server and stored in a secure environment.

Technical requirements and reduce costs
Thanks to its central server system, client-side bugs or uninhabitable technical problems in local use. Virus on the user side, technical issues, such as data storage and protection issues will not damage the program. Therefore, data security is ensured at the highest level.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less