YGS
BTPRO
1.1 5.0mb

YGS, 1997 yılından günümüze Tüm TÜRKİYE gümrüklerinde müşterilerine, Acentelik Hizmetleri, Gümrük Hizmetleri ve Entegre Operasyonel Hizmetler veren, Optimize ve Yenilikçi bir aile şirketidir.

1970-1982 yıllarında TRANSHAN’ da sektöre giriş yapan, 1983-1984 yıllarında UNTAŞ’ da çalışan ve 1984-1997 RAN Lojistikte kurucu ortak olarak iş hayatına işveren olarak devam eden, 1997 yılında ise YGS şirketini kurarak sektöre yeni bir soluk katan kıymetli Nuri YILMAZ, 2010 yılında yönetimi 2. kuşak olarak oğulları Metin ve Fatih YILMAZ’ a devrederek Onursal Başkan olarak aktif iş hayatından çekilmiştir. 2. Kuşak yönetim, temel ilke ve prensiplerine sadakatle bağlı kalarak, mevcut yapıyı süratle genç, dinamik, teknolojik ve müşterisine, en iyi hizmeti en süratli ve ekonomik şekilde sunan bir yapıya kavuşturmuştur.

Tüm TÜRKİYE’ de gerek kendi ofis ve personelleri ile gerekse yaygın Acente-Partner ağı ile toplamda, 2013 yılı sonu itibari ile 55 kişilik uzman kadro ile küçük-orta-büyük her ölçekteki müşterilerine, entegre hizmet çeşitliliği sağlayan, müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan ve çözüme kavuşturan, tek elden hizmet sunabilen ender Acentelerdendir.

İşlem hacmi ve yoğunluğu gözetmeksizin, tüm gereksinimleri anlayabilen, çözüm ve proje üretebilen, aktif operasyon yöntemleri ile yol almaktadır. Geleceği günümüzde yaşama azmi ve dış ticaretin Ülkemize katkılarında en büyük rolün, sektörümüz tedarikçilerinde olduğunu benimsemiş ve hamlelerini bu doğrultuda yapmayı hedeflemiştir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile uzman, tecrübeli, etkin ve yetkin personeller çalıştırarak, gerekli tüm belge ve diplomalara sahip olmanın avantajı ile süratli, problemsiz ve güvenilir hizmetler üretmektedir.

Verimli, karlı bir şirketin tasarruf ve satın alma ile mümkün olduğu günümüzde, müşterilerini, yüksek Gümrük ve Gümrüğe bağlı yan hizmet maliyetlerinden koruyarak, aktif operasyon anlayışı ile verimliliği ve rekabetçiliği artırmaktadır.

Yenilikleri keşfeden ve uygulayan, en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen ve sektöre ışık tutan bir şirket olmak, Vizyonu ile sektöre hizmet üreterek, çalışmalarına devam edecektir.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less