Budems Sigorta A.Ş.
Budems Şirketler Grubu
1.3.0 Varies with device
Budems Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Budems Sigorta yetişmiş uzman kadrosu ve sigorta sektörünün en güçlü şirketleri ile istikrarlı ve ortak bir çalışma yürütmektedir. Kasko, trafik, dask, konut, işyeri, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, gemi ve yat sigortaları, seyahat sağlık sigortası ve tüm sorumluluk sigortaları için poliçe üretimi yapmaktadır.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve müşteri memnuniyetini esas almıştır. “Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibi ile çalışan BUDEMS SİGORTA'ya gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinizden ötürü teşekkür ederiz.

Budems Insurance Services has the knowledge and experience of the Corporation is excited to share with our valued customers. Insurance Budems trained specialist staff and the insurance industry is conducting a joint study with stable and most powerful companies. Insurance, traffic, TCIP, housing, work, health, personal accident, marine, boat and yacht insurance, on a travel health insurance and liability insurance policy for the entire production.

From the first moment of its establishment was based on the importance given to quality and customer satisfaction. "The guarantee for success and continuity, integrity and quality service" principle, with close attention and thank you because you have shown your support staff BUDEMS insurance.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3 and up

...more ...less