Sektördeki 15 yıllık tecrubemizi CENGİZHAN Motorlu Araçlar markası ile sürdürmekteyiz.

Bu yıl ikinci senesini dolduran CENGİZHAN; yepyeni bir marka, yeni bir vizyon ve yeni ufuklar ile bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine 0 ve 2. el otomobil alım satımı hizmetlerini kesintisiz devam ettirmektedir.

Kurumumuz adına tüm çalışmalarımızı mobil platforma taşıyarak, siz değerli müşterilerimize dünyanın en popüler alanında da hizmet vermekten ve gerek şehrimizde, gerekse Türkiye'de bu alandaki ilklerden olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Birlikte çok daha iyi günlere yürümek dileğiyle.

Mehmet Özgür SUBAŞI
Genel Müdür

CENGİZHAN our 15-year experience in the sector of Motor Vehicles have been going with the brand.

This year, completing the second year CENGİZHAN a whole new brand, a new vision and new horizons for individual and corporate customers with 0 and 2 Used car buying and selling continues uninterrupted service.

All our work on behalf of our organization moving to the mobile platform, the world's most popular areas of our valued customers and to serve the need in our city, and in Turkey in this area are proud of being one of the first.

Wishing to walk together in much better days.

Mehmet Ozgur SUBAŞI
General Manager

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less