Cybersoft Info
CyberSoft CZ
1.15 0.9mb

Aplikace Cybersoft Info je DEMO aplikací pro zobrazování dat z informačního systému I6 na mobilním operačním systému Android. Data jen zobrazuje, není možná jakákoliv změna dat či mazání. Z aplikace je možný přechod do DEMO eShop-u cybersoft.cz.

Přístupové údaje:
jméno: dealer
heslo: dealer

1. Nastavení - jsou dostupné možné připojení na různé účty. Na tlačítko "Přidat účet" vybere požadovaný účet, doplní login a heslo a od toho momentu se mu budou zobrazovat data. Při každém účtu je možné definovat či obnovovat data, na hlavní obrazovce se zobrazuje dokud se účet nesmaže.
Dále lze definovat interval stahování dat (výchozím 30 minut, nejmenší jednotka je 1 minuta), kdy data stahovat (při jakémkoliv připojení nebo jen WiFi) a ochrana vstupu do aplikace PIN-em (bude doplněno později - pokud se nezadána správný PIN na 3x, data v mobilním zařízení z aplikace budou smazány)

2. Hlavní obrazovka - obrazovka se skládá z tolika záložek, kolik je povolených účtů - přechod mezi nimi je pohybem vpravo nebo vlevo. Na dlouhý klik se zobrazí e-Shop z přechodem na konkrétní data, na krátký klik detail dat (bude doplněno později). Z hlavní obrazovky lze spustit Nastavení, RSS čtečku (pokud existuje RSS feed), Zprávy (poslané z daného e-shopu), Logování (zaznamenává historii stahování, případně chyby - spíše pro CyberSoft v případě nějakých chyb) a Help (bude doplňovat průběžně ).

3. RSS čtečka - zobrazuje nepřečtené články z daného e-shopu, po kliknutí se otevře konkrétní url adresa a řádek se označí jako přečtený, tj. nebude se zobrazovat v přehledu. Při zjištění nového článku přes RSS se v mobilním zařízení zobrazí zpráva. Jako příklad RSS feed-u je web www.svetandroida.cz

4. Zprávy - zprávy z informačního systému se v mobilním zařízení zobrazí jako zprávy, po kliknutí je možné přesměrování do e-shopu nebo mobilní aplikace. Lze tedy používat místo SMS (je zřejmé, že uživateli se zobrazí pouze při aktivním internetovém připojení).

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less