Kor İnşaat Nilay Şirk. Grubu
dmSoft
1.0 Varies with device
Kor İnşaat LTD ŞTİ. Nil-Ay A.Ş. Nil-Su LTD ŞTİ uzun yıllardır Ankara'da inşaat,tarım ve madencilik üzerine faaliyet gösteren şirketlerdir. Yıllardır kamu ve özel yapı binaları projeleri gerçekleştirmiş. Ayrıca tarım ve madencilik sektöründede yıllardır birikim ve tercihlerini yeni ve farklı iş alanlarına ve pazarlara yönlendirmekte tereddüt etmeden faaliyet göstermekte, her alanda yaptığı çalışmaları başarı ile yürütmektedir.

Cor Construction LTD. Nil-moon Inc. Nile-water LTD STI building in Ankara for many years, are companies operating on agriculture and mining. For years, public and private construction projects realized buildings. In addition, agriculture and mining industry process in the new and different business areas and has been operating for many years experience and preferences do not hesitate to direct them to the market, his work engages with success in all areas.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 3.2 and up

...more ...less