Rest Mobile
Sentez Yazılım
1.0.0.0 Varies with device
Rest Mobile ile kasadaki nakit akışınızı, satışları ve işletmenizin anlık durumunu gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Anında bilgi akışı sağlayan Rest Mobile mobil raporlama sistemi, işini yakından takip etmek, daha hızlı rapor almak ve zamanı daha verimli kullanmak isteyen işletme yöneticileri için benzersiz bir çözümdür.
Çok Şubeli işletmelere de uyum sağlayan bu sistem ile yetkisi olan yöneticiler, tercihine göre tek bir işletmenin raporunu veya tüm işletmelerin konsolide raporlarını görüntüleyebiliyor. Sadece Sentez Live REST kullanan işletme sahiplerinin şifreleriyle giriş yapabileceği Rest Mobile sisteminde, cep telefonu ekranından raporlar 3 ana başlık altında görüntüleniyor.

• Satış Raporu
• Ödeme Raporu
• En Çok Satan Ürünler Raporu

Rest Mobile ile nerede olursanız olun. İşletmenizin yönetimi elinizin altında olacak.

Your cash flow in the chassis with the rest Mobile, the current status of your sales and business can follow in real-time. Rest Mobile mobile reporting system that provides instant information flow, work closely to track, report and get faster is a unique solution for business executives who want to make more efficient use of time.
With this multi-branch managers who have the authority to adapt the system to the company, the report by the choice of a single company or can view consolidated reports of all enterprises. Only the owners of the businesses that use REST Rest Synthesis Live Mobile system password can log on, reports from the mobile phone screen displays three main headings.

• Sales Report
• Payment Report
• Best-Selling Products Report

No matter where the Rest Mobile. Management of your business will be at your fingertips.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less