İNCİ ENERJİ, 1992 Yılında madencilik sektöründe faaliyet göstermek amacıyla Denizli merkezde kurulmuştur. Şirketimiz geride kalan süreçte hızlı bir büyüme gerçekleştirerek sürekli gelişen iş hacmi ve uzman kadrosuyla sanayi ve ısınma kömürü sektöründe önde gelen firmaları arasındaki yerini almıştır.

Denizli’nin İzmir Bulvarı girişinde Gümüşler semtinde bulunan firmamız 2008 yılında tamamlanan modern tesisiyle tüm müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir. İnci Enerji olarak 2001 yılında da lojistik sektörüne girerek yurtiçinde madencilik sektörü ağırlıkta olmak üzere birçok alanda lojistik hizmeti vermektedir.

2000 yılından beri endüstriyel kuruluşlara hizmet veren firmamız, sektördeki en büyük sıkıntılardan biri olan yüksek enerji maliyetlerini minimize etmek için çalışmalar başlatmıştır. Bu çalışmaların bir sonucu olarak 2008 yılında Amerika’da bulunan GOODWAY firmasının, 2013 yılında da İngiltere’de bulunan KAMCO firmasının Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Endüstriyel Isıtma – Soğutma sistemlerinin bakım makineleri üreten GOODWAY ve KAMCO firmalarının ürünleriyle birçok sanayi kuruluşlarında maksimum verimlilikler sağlamıştır.

GOODWAY - KAMCO ürünlerini ve çözümlerini çok iyi tanıyan firmamız, daralan Dünya ekonomisinde enerji tasarrufunun bu kadar önem kazandığı bir pozisyonda, Türkiye’nin en büyük sıkıntılarından biri olan yüksek enerji maliyetlerini düşürmek ve maksimum performansı sağlamak için çalışmalarına büyük bir gayretle devam etmektedir.

Android uygulamamız ile kurumsal bilgilerimize gözatabilir; kömür, lojistik ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir; Kamco ve Goodway markalarımız hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca uygulamalarımız üzerinden mobil teklif isteyebilir; dilerseniz mevcut bakiyenizi mobil ödeme ekranından rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

İletişim modülünden İnci Enerji Genel Müdürlüğü'ne yol tarifi alabilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
İnci Enerji Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Anahtar Kelimeler: Kömür, enerji, coal, lojistik, nakliye, goodway, kamco

PEARL Energy, to operate in the mining sector in 1992 was set up in the center of Denizli. Our company has taken its place among the remaining period by performing a rapid growth in business volume and specialist staff with constantly evolving and heating coal industry leading companies in the industry.

Denizli, Izmir Boulevard at the entrance to our company with modern facilities in the district Gümüşler completed in 2008 and continues to provide a better quality service to all our customers. Entering the logistics sector in 2001 as Pearl Energy, including domestic mining sector provides logistics services in many areas of weight.

Since 2000, our company provides services to industrial organizations, work has begun to our high energy costs, which is one of the major problems in the industry minimum. As a result of working in America in 2008 GOODWAY firm has received KAMCO Turkey distributor of the company located in the UK in 2013. Heating - have maximum efficiency in many industrial companies with their cooling system maintenance machinery and KAMCO GOODWAY firms producing products.

GOODWAY - KAMCO products and our very well that company the solution of saving energy in the shrinking world economy is in a position gained so much importance, Turkey's biggest problem is to reduce the high cost of energy is one of and working to ensure maximum performance continues a great effort.

We can browse our corporate information with our Android app; coal, can receive information about our logistics and other services; You can find details about Goodway Kamco and our brand.

Our application may also want to offer via mobile; if you wish you can pay easily display mobile payments from your current balance.

Pearl of the communication module can get directions to the General Directorate of Energy and provide you with detailed information.

Sincerely,
Pearl Energy Industry and Trade Co. Ltd. Sti.

Keywords: coal, power, coal, logistics, transportation, Goodway, kamco

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less