DSB Araç Takip Sistemleri
DSB ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ
2.0.2 Varies with device
DSB Araç Takip uygulaması ile araçlarınızı kontrol etmeniz artık çok daha kolay!

Bilgisayar kullanımına gerek kalmadan araç konum, hız, kontak, kilometre bilgilerini haritada görüntüleyebilir, araç geçmiş raporu alabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için DSB Araç Takip sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir.

Biz Kimiz?

DSB Araç Takip Sistemleri, müşterilerimizin bilişim ve telekomünikasyon alanlarında yaşadığı sıkıntıları en aza indirgemek, yenilikçi uygulamalar ve yardımcı çözümler sunmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur.

Müşterilerimizin, tüm süreçlerinde yaşadığı verimlilik kaybını ve maliyetlerinin en aza indirgenmesi için, iş ve çalışma tecrübemizden oluşan potansiyelimizi ve hizmet kapasitemizi, sahip olduğumuz Bilişim Teknolojileriyle birleştirerek müşterilerimize sunmak birincil hedefimizdir..

Misyonumuz:

Servislerimizi en üst düzey teknolojik yöntemlerle geliştirip, çözüm ortaklarımıza; en ileri, en güvenilir, en etkili hizmet, en yüksek kalite standartları dahilinde sunmak ve memnuniyetlerini sağlamaktır.
Vizyonumuz:

Dünyada gelişen teknolojinin tüm olanaklarını kullanıp, Türkiye de sektörüne yön veren bir kurum çatısı altında bilgi, birikim ve ilerleme arzumuzu tüm çözüm ortaklarımızın faydası ve memnuniyeti için kullanmak.

Kalite Politikamız:

DSB Araç Takip Sistemleri, sektöründe devamlı ileri teknolojiyi kullanarak, kalifiye personel çalıştırarak, her daim ürün geliştirme alanında teknolojik yenilikler yaparak, bu sayede Türkiye piyasalarında devamlı yenilik yaratarak ve satış öncesi ve sonrası güvenilir hizmeti ön planda tutarak, müşterilerimize sorunsuz ürünü sunmayı birincil ilke olarak benimsemektedir...

Firmamız tamamen yerli donanımlar ve uzman yazılım mühendisleri ile hizmet vermekte olup kurumsal proje bazlı çözümlerde liderdir.

DSB to check your vehicles with Vehicle Tracking application is much easier!

Position without the use of computer tools, speed, contact, you can view kilometers information on the map, you can get vehicle history report.

To use the application you must be registered with the DSB Vehicle Tracking system.

Who are we?

DSB Vehicle Tracking Systems customers to reduce IT and minimize the challenges faced by the telecommunications field, in order to provide innovative applications and solutions help was established in 2005.

Customers, of living in lost productivity and costs across all processes to minimize business and our potential and our service capacity made our work experience, combining that we ICT has to offer to our customers is our primary goal ..

Our mission:

Develop our services with the highest level of technological methods, solution partners; the most advanced, most reliable, most efficient service, to provide within the highest quality standards and ensure their satisfaction.
Our vision:

Using all possibilities of advanced technology in the world, Turkey is an institution under the roof guiding the industry knowledge, experience and progress for the benefit and satisfaction of the desire us to use all our solution partners.

Quality Policy:

DSB Vehicle Tracking System, using a continuous high-tech sector, skilled running staff, always products by making technological innovations in the development area, thus creating a continuous innovation in the Turkey market and keeping in pre-sales and post-reliable service in the foreground, are adopting our clients to provide seamless product as a primary principle ...

Our company is the leader in enterprise is entirely project-based solutions serving the domestic hardware and specialist software engineers.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less