SARUS Mobil
EES
1.0.5 5.9mb

Ees tarafından geliştirilen Sarus Mobil sayesinde; doktorlar ve hemşireler diledikleri yerden, güvenli bir şekilde hastaların anlık verilerine ulaşabilir, veri girebilir ve hastalarını takip edebilirler. Sarus Mobil hastanenizde bulunan Sarus Hastane Bilgi Sistemi’ne gerekli güvenlik önlemleri alınmış şekilde en hızlı metotla ulaşır, Pacs verisi de dahil olmak üzere, dilediğiniz yerden; hastalarınızı, kolay ve kullanışlı arayüzleri ile takip etmenizi sağlar.

Sarus Mobil sayesinde, hasta order işlemleri de dahil olmak üzere hastane içerisinden hasta başındayken kolayca veri girebilir ve hastalarınız ile ilgili işlemleri anlık olarak yapabilirsiniz.

Sarus Mobil Anahtar Özellikleri :

- Hastanenizde bulunan tüm hasta verisine izniniz olmak kaydıyla ulaşabilir ve veri girebilirsiniz.

- Hızlı barkod okuma özelliği ile hasta başındayken hasta barkodu ile eşleştirme yapabilir , başka bir işleme gerek kalmadan o hasta ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz

- Klinik order özelliği sayesinde hasta başında order işlemlerinizi yapabilirsiniz,

- Pacs verisine ulaşabilir ve hastanın radyoloji verilerini görüntüleyebilirsiniz,

- Akıllı ağ yönetimi sayesinde ister hastane dışından ister hastane içerisinden sisteme ulaşabilir ve ayrıca ayar yapmanıza gerek kalmadan hasta verilerini görüntüleyebilirsiniz.


Not : Sarus Mobil’ i kullanabilmeniz için hastanenizde mobil bağlantı sunucularının kurulu olması ve hastane sistem yöneticinizin sizlere erişim tanımlaması gerekmektedir.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less