eOfis Mobil
eOfis
1.3.5 7.3mb

Eofisim Mobil

Eofis kullanıcılarına özel olarak sunulan bu sistemle kişiye özel bir hizmet sayfası hazırlanmıştır. Bu programla, kolaylıkla yapabileceğiniz ayarlamalar ile telefon cevaplama ve posta kargo trafiğinizi istediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz.

Tarafınıza gönderilen bilgi mesajları sayfanızdaki gelen kutusuna otomatik olarak gelir ve böylelikle ofisinizde olmadığınızda gelen aramalarınızın ve postalarınızın bilgisini takip edebilir, bildirimleri istediğiniz sıklıkta alabileceğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Sayfanızda Fatura ve Ekstrenizi kontrol edebilir, öneri ve şikayetlerinizi bize gönderebilirsiniz. Bu programa, size özel verilen şifreyle hem bilgisayarınızdan hem de akıllı telefonlarınızdan girebilirsiniz.

Eofis Akıllı Telefon Uygulaması

eOfisin mobil uygulaması ile lokasyon ve hizmetler bilgilerini içeren eOfisim programını akıllı telefonlarınızdan kullanabilirsiniz. Böylelikle nerede olursanız olun bilgisayara ihtiyacınız olmadan telefonunuzdan eOfis hakkında her türlü bilgiyi alabilir, ofisinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca size en yakın eOfisi seçebilirsiniz.

ÖZELLİKLER:

Bulunduğunuz konuma en yakın eOfisi bulmak.
eOfis iş merkezleri ve hizmet içeriklerini ayrıntılı olarak inceleyebilme.
ait resimleri, iş merkezlerinin olduğu haritayı görüntüleyebilme.
Sosyal ağlarda eOfisi takip edebilme, yazılı ve görsel basında çıkan haberlere erişim.
eOfis üyelerine özel, eOfis mesajlarını içeren mesaj panosu.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less