לב לכלב
Osher Touitou
1.1 3.1mb

שמי אורנה וולף ובקצרה אספר לכם שאהבתי לכלבים מושרשת מילדות, מאז ומתמיד טיפלתי בכלבים בהנאה רבה ומטבע הדברים כיום אני בעלת פנסיון מיוחד ומספרת כלבים "לב לכלב".

לפני כמה שנים למדתי ספרות וטיפוח כלבים ועברתי השתלמויות רבות בבית ספר לספרות כלבים ארבע על ארבע כמו כן זכיתי ללמוד ספרות וטיפוח כלבים באופן פרטי אצל ספריות ותיקות ומקצועיות שלהן אני מודה מאד על הנתינה וההכשרה שקיבלתי באהבה רבה .

בעבר הקמתי את בית הגידול "ספירית" ביחד עם דני חיון ובו גידלתי כלבי פוינטר אנגלי, ויסלה ודלמטי וכיום אני מטפחת את גזע הפוינטר האנגלי שאותו אני אוהבת במיוחד.

בשנת 1997 סיימתי ללמוד במדרשה הישראלית לכלבנות מתקדמת מטעם ההתאחדות הישראלית לכלבנות ומאז צברתי נסיון רב בגידול כלבים, הכנתם והצגתם בתערוכות ותחרויות יופי. הדבר אפשר לי לעזור ולייעץ לבעלי כלבים לגדל, לאמן את כלביהם ולהכינם לתצוגה בתערוכות יופי ארציות ובינלאומיות.
אני מתנדבת במועדון הישראלי לכלבי צייד ופעלתי שנים רבות כרכזת גידול כלבי פוינטר אנגלי ודלמטים.

בשנים 2000-2008 עבדתי במרכז וטרינרי עמק חפר וצברתי ניסיון רב בתחילה בטיפול בכלבים חולים ובריאים, טיפול בגורים, כלבים קשישים, כלבות בהריון או לאחר המלטה ועוד, ובהמשך כמנהלת אדמיניסטרטיבית של המרכז הכולל את בנק הדם לכלבים וחתולים.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less