טוהר הפרח
Teleclal
1.0 3.1mb

כל מי שנכנס לקניון עיר ימים שבפולג מתקשה לפספס את הריחות, היופי והצבעוניות המגיעה מחנות עיצוב ושיזור הפרחים טוהר הפרח המנוהלת ביד רמה ע"י בחורה צעירה, כריזמטית וצבעונית בפני עצמה טוהר לוי, שרק מלשוחח עימה הרגשנו את הקרמה החיובית שלה המתחברת יחד עם הפרחים והאקסוסריז המרהיבים בשילוב מנצח שעושה חשק לחזור עוד ועוד. ברור שלרכוש עציץ, זר פרחים או נוי לבית צריך שיעמוד מישהו מאחורי הקניה שיעניק טיפים והצעות יעילות כיצד לשמר את המוצר ולא רק ליום יומיים ואת זאת עושה טוהר באהבה גדולה ובחיוך רחב שהרי אהבתה הגדולה לפרחים ולנוי מתבטא בכל זר או עיצוב בו היא נוגעת.

מה יש לנו שם?
-פרחים חיים בשלל עיצובים
-זרי כלה/עיצוב רכבי חתונה
-פרחי סבון בניחוחות מדהימים
-פרחי משי באיכות גבוהה
-צמחי אויר
-עציצים וכדומה...

את גולת הכותרת דווקא שמרנו לטרנד העכשווי לאירועי הקיץ שיביא טאצ' אחר לאירועים שכבר נראים אותו דבר, טוהר הינה מעצבת אירועים בסטייל ייחודי משלה ומי שמכיר אותה יודע שהיא בחורה קצת שונה מהרגיל ואת זה היא מביאה בעבודתה.

הטרנד הינו פרי מחשבתה היצירתי "בר פרחים אקטיבי" שזה אומר: תדמינו לכם בכניסה לאולם עומד לו בר פרחים מרהיב ביופיו מלווה בשוזרות מקצועיות אשר מקבלות את פני האורחים ומתאימות לנשים – צמידי פרחים, זרי ראש, סיכות וכו... ולגברים מעניקות סיכת דש מעוצבת על דש החליפה או החולצה המעניק חיות ולאלגנטיות, פשוט מכניסות סגנון אחר בניחוח בוטיק המעניק לאירוע אוירה ולוק שונה, שלא נדבר על המגנטים שפתאום הופכים לצבעוניים יותר....

בקיצור, טוהר הפרח זו לא עוד חנות פרחים, זו חנות קטנה ומטריפה עם בחורה פשוט מדליקה!!!

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.2 and up

...more ...less