Global Kargo
appwoX
6.0 3.7mb

İnter Global Kargo, Kurumsal Kargoculuk alanında uzmanlaşmayı seçen Türkiye’nin ilk ve tek kargo şirketidir. Bu seçimimiz Global Kargo’nun, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm orta ve büyük ölçekli kurumların, kargo gönderim ihtiyaçlarına kusursuz cevap veren, uzun yılların verdiği tecrübe ile oluşturulmuş, konusunda rakipsiz bir organizasyon yapısı geliştirmesini sağlamıştır.

İşletmeler, şubeleri, acenteleri, mağazaları, temsilcileri, saha personeli, tedarikçisi ve müşterileriyle sürekli etkileşim halindedir. İnter Global Kargo, bu etkileşim sürecinde ortaya çıkan Kurumsal Kargoculuk Hizmeti ihtiyacına profesyonel çözümler üretir.

Kurumsal Kargoculukta hataya yer yok!

Zamanında ulaşan bir fatura ödeme planına girer , müşteriye gönderilen kataloglar incelenerek siparişe dönüşür veya teslimatı geciken bir ihale teklifi çok şey kaybettirebilir.

Uzmanlık alanı Kurumsal Kargoculuk olan Inter Global Kargo, kurumsal gönderileriniz için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, iç ve dış iş süreçlerinizle uyum içerisinde sağlar. Konusunda uzman proje koordinatörleri, müşteri hizmetleri , ofis ve saha personeli ile şirketinize, özel kargo hizmeti rahatlığını yaşatır.

Content rating: Everyone

Requires OS: 3.2 and up

...more ...less