Banyonuzu tasarlama olanağı veren 'Kale 360' uygulamasından sonra, sektörde ilk kez hayata geçirdiğimiz sanal gerçeklik teknolojisini mağazalarımıza taşıyarak, hayalinizdeki banyoyu gözünüzün önüne getiriyor, banyonuzu satın almadan önce deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Banyonuzu değiştirmek istediğinizi ama nasıl bir sonuç elde edeceğinize dair belirsizliklerle dolu bir süreçten geçtiğinizi biliyoruz. Bu dijital dönüşümü aslında, sizlerin bu süreci daha eğlenceli, daha keyifli ve banyolarınızın neye dönüşeceğinden emin olarak geçirmeniz için gerçekleştiriyoruz.

1000 metrekarelik alanı 2 metrekareye sığdırarak mağazalarımızı sizlerin ayağınıza getirdiğimiz yeni "Kale Vizyon" teknolojisiyle, siz kullanıcılarımızın son derece etkili olduğu bir alan yaratıyoruz.

'Banyonuza dair bir karar vermeden önce gelin sanal gerçeklik gözlüğünden bakın' diyoruz çünkü beğendiğiniz ürünleri, kendi banyonuzdaki yerleşimiyle, gerçek mekan derinliğinde ve canlılığında deneyimlediğinizde, artık nasıl bir banyoya sahip olacağınızdan emin oluyorsunuz. Oculus gözlüğü ile adeta içinde dolaştığınız, mekanların her yerini rahatlıkla görüp inceleyebildiğiniz 'Kale Vizyon' uygulamasını, çok yakın bir zamanda tüm Kale mağazalarında kullanıma sunuyor olacağız.

Designing your bathroom facility that 'after the castle 360 ​​from the application, moving sector for the first time in our virtual reality technology we have implemented shop, brings into your bath eyes of your dreams, your bathroom We offer you to experience before buying.
 
You want to change your bathroom, but we know how you go through a process full of uncertainty as a result you really get. This digital transformation is actually the first of these processes is more fun to make your stay more enjoyable and making sure we realize what will turn your bathroom.
 
1,000 square feet of space we bring you our new Fit 2 square meters store "Castle Vision" technology with, you are creating a space where our users are extremely effective.
 
Point before making a decision on your bathroom, see the virtual reality goggles' call because your favorite products with their placement in your own bathroom, you experience the real space depth and vitality, you are now sure how you will have a bathroom. You walk around in almost the Oculus sunglasses, spaces where you can easily see and examine every inch 'Fortress Vision' application, we will be launching very soon in all stores Castle.

Content rating: Everyone

Requires OS: 5.0 and up

...more ...less