Kaşmir Halı
Vemedya
1.0 Varies with device
Türkiye'nin en büyük halı üreticisi olan Kaşmir Halı'dan kendisi gibi özel bir Android uygulaması. Uygulama üzerinden Kaşmir Halı’nın tüm koleksiyonlarına ve koleksiyonlardaki halıların tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Detaylı ürün inceleme sayfasında ilgilendiğiniz halının malzeme, üretim tekniği ve fiyat bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca incelediğiniz halıyı interaktif paylaşım butonları yoluyla isterseniz mail gönderebilir, isterseniz twitter ve facebook aracılığıyla takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Kaşmir Android uygulamasının pratik arayüzü sayesinde ürünler ve koleksiyonlar arasında kolayca gezinebilir, Kaşmir’in renkli dünyasıyla ilgili her türlü içeriğe basit bir dokunuşla erişebilirsiniz.

Uygulamada Kaşmir Halı ile ilgili tüm haberler, e-kataloglar, halı ile ilgili yararlı bilgileri ve daha fazlasını da bulabileceksiniz.

Uygulama içerisindeki ‘Benim Güzel Evim’ bölümünde ise evinizde çektiğiniz Kaşmir Halı fotoğraflarını internetten yükleyip, Android cihazlar üzerinden görüntüleyebilecek, oylayabileceksiniz.

Uygulama içerisinde iliştirilmiş modüller aracılığıyla ise size en yakın Kaşmir bayi ve satış noktalarını bulabilir, bu noktaların yerlerini haritada görebilirsiniz.

Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan uygulama cihazınızın dil ayarına göre otomatik olarak dil seçimini yapacaktır.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 3.0 and up

...more ...less