Yada Trade
e-cs.com
v2 Varies with device
YADA Gıda ve Dış Ticaret A.Ş. İstanbul 'da kurulmuş başarılı bir ihracat firmasıdır. YADA Gıda ve Dış Ticaret A.Ş. yenilikçi ruhu ve profesyonel çalışma anlayışı ile her geçen gün biraz daha ivme kazanarak, daha büyük adımlarla hedeflerine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Özellikle Orta Asya ülkeleri ve Balkan ve Afrika ülkelerinde adından söz ettiren, güvenilir markaları ile ihracat ürünleri grubunda market raflarının ilk sıradaki satış yerini uzun süredir korumaktadır. Şirketimiz ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır. Yada Trade 10'dan fazla ülkeye ihracat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uluslararası pazarlarda YADA Gıda ve Dış Ticaret A.Ş.'ye duyulan güvenin ardında; üretimden teslimata tüm süreçlerde kaliteye verdiği önem yatıyor.

Firmamız başta genel ihtiyaç ürünleri (Gıda, Temizlik, Kozmetik) olmak üzere talep üzerine arz edebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Or food and Foreign Trade Co. In Istanbul it established a successful export company. Or food and Foreign Trade Co. innovative spirit and professional work every day with a little more understanding gained momentum, it aims to reach a larger step with targets.

Especially the countries of Central Asia and the Balkans, and made a name in African countries, remains a reliable brand with sales of export products in the first place to store shelves in the group for a long time. Our company and product range to further increase the number of customers each year provide more product options. Or Train continues its export activities in more than 10 countries.

YACHT behind in the international market food and Foreign Trade A.Ş. confidence; It lies in the importance given to the whole process from production to delivery quality.

Our company products are mainly general needs (food, cleaning, cosmetics) has a wide range of products that can be offered on request to.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less