Kupon
Yenisi Bilişim
1.0.6 Varies with device
Ali İhsan Bingül tarafından 1956 yılında terzilik ile başlayan Kupon, ticari hayatına daha sonra manifatura ile devam etmiş olup 1979 yılında tamamen konfeksiyon mağazacılığına dönüşmüştür.

Her dönemini şehrin örnek işletmelerinden biri olarak yaşayan Kupon, bugün de oğul Fatih Bingül ve ailesi tarafından işletilmektetir.

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yenilikçi bakış açısıyla İzmit merkezde 700 m2 mağazası ile bölgenin en geniş büyük beden ve abiye sunumuna sahiptir.

Son olarak 11 Haziranda açılan Symbol Avm’de (küçük-büyük abiye-günlük sloganıyla ) açtığı konsept mağazası ile yeni şubelerin devamının gelmesi beklenmektedir.

Coupon Ali Ihsan began in 1956 with the tailoring by Bingül, then its commercial life has continued with texting has become completely apparel retailing in 1979.

Coupon living as one of the examples in the business every time, today işletilmektet by Fatih Bingül son and his family.

Products and services without sacrificing the quality of the 700 m2 store in Izmit center with an innovative perspective has the most extensive large size and presentation evening.

Finally Symbol Mall opened on June 11 (the small-big brother to-day slogan) and the concept store is expected to open the continuation of new branches.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less