Sözsoft Kurucu
Sözsoft
2.0 Varies with device
Kurs yönetimini cebinize sığdırdık.

Personellerinizin neler yaptığını görün. Kapıdan kaç öğrenci geldi. Size hangi reklamınızdan ulaştı? İsteğiniz ciroya ulaşabildiniz mi? Neden satış yapamadınız? Satış olmama sebepleri neler? Bu ay en fazla ödemeyi hangi cariye yaptınız? Şubelerinizin / personellerinizin satış performansı?

Tüm yönetimi elinize alın… Mobil kursyazilimi.com ile Anlık istatistiki bilgiler alabilir, şubenizde yapılan tüm işlemleri raporlar halinde ve kümülatif olarak kontrol edebilirsiniz. Bu size zaman ve hız kazandıracaktır…

kursyazilimi.com üyeleri ve kullanıcıları kullanabilir. Profesyonel kurs yöneticileri ve yatırımcıları için geliştirilmiştir.

We fit in your pocket, the course management.

See what your staff are doing. How many students came through the door. Which you reached your ad? You can reach a turnover of your request? Why you can not sell? What are the reasons to be selling? This month you made the overpayment which concubine? Your branch / staff your sales performance?

Get all the management of your hand ... I can take instant statistical information by mobile kursyazilimi.co, if all transactions made on your report and you can check the cumulative branch. This will save you time and speed ...

kursyazilimi.co members and users can use. Has been developed for professional courses managers and investors.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less