Anages
KuzeyInteractive
1.0.0 Varies with device
1997 yılında Isıtma - Soğutma sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan ANADOLU ISI İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 1999 yılında Güneş Enerji Sistemlerinin üretimine başlamıştır.

2000 yılında başlayan ihracat çalışmaları zamanla meyvelerini ver- meye başladı ve günümüzde yeni ülkelerin eklenmesiyle başarılı bir ivme kazandı.

Vakum tüplü güneş enerji sistemlerinde kullanılan depoların, ayakların ve diğer elemanların üretimi için SNS Isı Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. ile vakum tüplü sistemlerde kullanılan ve tamamen ithal olan vakum tüplerin üretimi için Aydın - Nazilli Organize Sanayi Böl- gesinde 15 bin metrekare alanda kurduğumuz vakum tüp fabrikası Solarsan A.Ş. 2011 yılında kuruldu.

Halen Samsun Organize Sanayi Bölgesi’ nde 16 bin metrekare kapalı 15 bin metrekare açık alanda faaliyet gösteren firmamız; "ANAGES" markası ile; güneş kollektörleri, güneş enerji depo ları, güneş enerjisi ekipmanları, krom ve emaye boylerleri, "ANARAD" markası ile de alüminyum radyatör ve havlupan üretimi yapmaktadır.

Bünyesindeki "ANAGES" ve "ANARAD" tescilli markaları ve 6 ayrı grup şirketi ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır.

Satış ve pazarlamada tecrübeli personeli, mutlak müşteri memnuniyeti prensibi ve üretimden tüketime çevreyle dost ürünleri ile sizlere daima en iyiyi sunma gayretinde olan ve bu konuda yaptığı AR-GE çalışmaları ile her zaman yenilikçi firma olma yolunda çalışmalar yapan ANAGES, sahip olduğu sertifika ve belgeler ile de kalitesini ispatlamış ve sektöründe hakettiği konuma ulaşmıştır.

1997 Heating - TURKEY ISI INS established to operate in the cooling sector. SINGING. AND TRADE. LTD. Sti. In 1999 began the production of solar energy systems.

It began to export work began once the menu ver- fruit in 2000 and is now a successful momentum gained by the addition of new countries.

The vacuum tube used in the storage of solar energy systems, thermal systems for the production of foot SNS and other elements of the San. Tic. Ltd. Sti. and for the production of vacuum tube used in the vacuum tube system and fully imported Aydin - Nazilli Organized Industrial regions vacuum tube factory we built 15 thousand square meters in area of ​​gear you left Inc. It was founded in 2011.

Currently, Samsun Organized Industrial Zone in the 16 thousand square meters covered 15 thousand square meters, our company operates in the open field; "ANAGES" brand name; solar collectors, solar energy storage s, solar energy equipment, chrome and enamel boilers, "Anarad" with the brand has been producing aluminum radiators and towel.

The on-site "ANAGES" and "Anarad" has taken its place among the leading companies in the sector are registered trademarks and 6 with a separate group company.

experienced staff in sales and marketing, strong customer with satisfaction the principle of production and the consumption of environmentally friendly products, which always strives to offer the best to you and through R & D efforts made in this regard always work that ANAGES becoming an innovative company with the certificates and documents with proven and reached the position it deserves in the industry.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less