iTroner
Meritum
1.0 6.4mb

Aplikácia iTroner pracuje s našou hlavnou jednotkou iTroner GPS/GSM. S nainštalovanou jednotkou iTroner v aute môžete ovládať a kontrolovať stav svojho vozidla cez váš smartphone s GSM príjmom kdekoľvek na svete. Náš systém nevyžaduje žiadne ďalšie služby alebo pripájanie na internetové servery. Nie je potrebné žiadne predplatné. iTroner pracuje s Vašim aktuálnym telekomunikačným operátorom, je potrebná iba funkcia *SMS - textové správy. Dohľad nad vozidlom a jeho kontrola prostredníctvom smartfónu je praktické riešenie; stačí jedno kliknutie - iTroner lokalizuje vozidlo pomocou **Google Maps, na diaľku aktivujete, alebo deaktivujete alarmy či výstrahy, kontrolujete stav vozidla, prípadne znehybníte vozidlo. iTroner vloží ovládanie Vášho auta do Vašej dlane, aj keď ste od neho akokoľvek vzdialený. Určené pre všetky smartfóny s operačným systémom Andriod 4 a vyšším.

Ovládajte svoje vozidlo z ľubovoľného miesta na svete s vaším Androidom
-Vyhľadajte vaše auto priamo na mape smartfónu
-Monitorujte vaše vozidlo kdekoľvek
-Znehybnite motor automobilu pri krádeži
-Monitorujte správanie Vašich detí ako šoférov ( prekročenie povolenej rýchlosti )

Varovania a výstrahy ( SMS a hlasové volanie )
-Okamžite upozornenia a oznámenia manipulácie s vozidlom (zapaľovanie, pohyb)
-SMS vás upozorní pri vybíjaní autobatérie
-Integrovaná Li - ion batéria umožňuje iTroner-u GPS/GSM trvalú prevádzku a upozorní vás aj v prípade ak dôjde k manipulácii a odpojeniu zariadenia
-Detekcia odťahu vozidla - SMS výstraha spolu s hlasovým volaním
-Všetky SMS výstrahy obsahujú informácie o stave zapaľovania, aktuálnej rýchlosti , napätia autobatérie, presnej lokalizácie- na 1kliknutie sa Vám zobrazí poloha vozidla na mape.

Ďalšie špeciálne funkcie
-Skrytý mikrofón umožní počúvať možnú kritickú situáciu vo vozidle
-Tlačidlo SOS, po stlačení sú okamžite uvedeomené 2 čísla tiesňového volania spolu s aktuálnou polohou vozidla

* Textové SMS správy sú vyžadované
** Musíte mať povolené 3G alebo internetové pripojenie
Aplikácia iTroner pracuje v spojení s našou hlavnou jednotkou iTroner GPS/GSM. Navštívte naše webové stránky pre ďalšie podrobnosti.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less