ETA Çözüm Ortağı olarak geliştirdiğimiz Eta Mobil,Eta Ticari Programları (Etasql,Etav8sql ) ile entegre çalışan Cari, Sipariş, Tahsilat, Ziyaret, Root Takibi uygulamaları ve Esnek Raporları ile pek çok özelliğe erişim sağlayan Android istemci yazılımıdır.

Dikkat : Bu uygulamanın çalışabilmesi için ETA sisteminize EtaMobil sunucusunun yüklenmesi gerekmektedir. İlgili yükleme için lütfen +90(212) 442 7 222 numaralı telefondan iletişime geçiniz.Ayırca öneri ve isteklerinizi info@mentoryazilim.com adresine gönderebilirsiniz.

Programın her hakkı Mentor Yazılım Bil.Dan. ve Eğit.Hiz.Tic.Ltd.Şti. 'ye aittir.

We have developed as ETA Partner Eta Mobile Eta Commercial Programs (Etasql, Etav8sql) with integrated working current, order, collection, visit, providing access to many features with root Tracking applications and flexible report is Android client software.

Caution: This application requires the installation of etamobil your server to run the ETA system. For about loading please +90 (212) 442 7222 Contact telephone number of suggestions and send wishes to info@mentoryazilim.co geçiniz.ayır address.

All rights of the program from Mentor Software Information Of Health. and eğit.hiz.tic.ltd.ş. 'Eat belongs.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.1 and up

...more ...less