Dia Mobile Offline
Dia Yazılım
1.4.3 Varies with device
Akıllı Cep Telefonlarınız ve Tabletleriniz ileDia Mobile Offline üzerinden DİA Sistemi ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.
Google Play üzerinden indirebileceğiniz DİA Mobil Android Uygulaması hazır kullanımdadır.

Dia Mobile Offline, Cari, Stok,Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura ve Kasa Yönetimsel İşlevler işlemleri telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan, işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir çözümdür.

Dia Mobile Offline üzerinden Internet bağlantınız olmasa dahi sıcak ve soğuk satış işlemlerini gerçekleştirebilir, Internet bağlantısı geldiğinde merkez ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Malzeme Tanımları, Cari Hesap Tanımları, Özel Kodlar gibi bir çok tanım Dia Mobile Offline hızlı bir şekilde ilk bağlantı esnasında offline çalışabilmeyi de desteklemek üzere yedeklenmektedir. Sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilir, sonrasında tekrar sistemi entegre edebilirsiniz.

Pratik ve hızlı kullanım için tasarlanmış mobil arayüzler sayesinde uygulamayı hiç bir eğitim almadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akıllı cihazınıza tanıttığınız bluetooth yazıcılar üzerinden sipariş veya fatura gibi çıktılarınızı DİA üzerinden tanımladığınız tasarım üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz.

Android İşletim Sistemi yüklü Endüstriyel El Terminalleri her geçen gün daha yaygın bir şekilde farklı kanallar vasıtası ile erişilebilmektedir. Saha kullanımı için uygun olan bu cihazlar hem barkod okuyucu hem de kamera içermektedirler. Akıllı cep telefonları ve tabletler ise sadece kamera içermekte barkod okuma işlemini ise ekstra bluetooth barkod okuyucular ile yapabilmektedirler. Bu cihazlarda yer alan kameralar üzerinden barkodların okutulabilmesi DİA Mobil uygulamasında sağlanabilmektedir. Cihazlarda yer alan kameraların focus özellikleri kamera barkod okuyucu performansını etkileyebilmektedir. Çok yoğun barkod okuma işlemi yapan işletmeler mutlaka uygulamayı kullanacakları cihaz ile test etmelidirler.

UYARI: Uygulamayı kullanabilmek için mobil lisansı olması gerekmektedir.

Smart Mobile phone and tablet can provide integration with your system via the DIA Mobile Offline ILED.
DIA can download via Google Play Android Mobile Application is ready for use.

Diana Offline Mobile, Current, Inventory, Quote, Order, Invoice, Billing and Cash Administrative Function that allows phones and tablets can be readily carried out on operations, the company is a saving solution mobile freedom.

Diana out of the Mobile Offline hot and cold can perform sales transactions even if you have no Internet connection, you can make when it comes to integration with the central Internet connection.

Description Material, Current Account Description, Diana many definitions as Special Codes Mobile is backed up quickly to support offline to working offline during the first connection. Seamlessly can perform your transactions, then you can integrate the system again.

With the mobile application designed for practical and quick to use interface you can use comfortably without any training.

in order to introduce smart device or via bluetooth printers you can easily get out of DIA on the design you describe your output such as invoices.

Android Operating System is installed on Industrial Handheld Terminals can be accessed with each passing day more widely via different channels. this device suitable for field use cameras contain both barcode reader. Smart phones and tablets are just the barcode reading process includes cameras are barcode readers can do with the extra bluetooth. These devices can be located through barcode reading of DIA camera it can be provided in the mobile application. Focus features of the camera located in the device may affect the performance of camera barcode reader. Very busy barcode reading process that the company should have tested the device will always use the application.

WARNING: In order to use the application must be mobile license.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less