My Pet Park
Mobil.ws
1.0 Varies with device
Bir Veteriner Kliniği veya Pet Shop Dükkanı mı işletiyorsunuz ?

Günümüzde aynı tür işleri yapan işletmeler arasında sürekli ve daha zor bir rekabet ortamı yaşanmaktadır . Potansiyel yeni müşterilerin ilgisini çekmek ve sadık bir müşteri tabanı oluşturmak için daha etkili yollar bulmak gerekiyor.

Veteriner Klinikleri veya Pet Shop Dükkanları için tasarlanan bir mobil uygulama ile hayvan sahiplerinin dikkatini çekecek, onlara daha etkin bir şekilde hizmet verebilecek ve rakiplerinizden farklı olduğunuzu hissettireceksiniz.

– Müşteriler İçin Kolaylık : Mobil uygulama ile işletmeniz müşterilerinizin sadece parmakları ile dokunabileceği bir uzaklıkta. (Telefon numarası, yön, randevular, fotoğraf, olaylar, haberler, indirimler, etkinlikler..)

– Etkin Pazarlama Stratejisi : Mobil uygulamaların; radyo, basılı reklamlar, el ilanı gibi geleneksel reklamlardan daha etkili bir pazarlama stratejisi vardır. Size özel uygulama ile her zaman akılda kalırsınız.

– Son Bilgiler : Mobil uygulama ile müşterileriniz avuçlarının içinde işletmenize ait güncel bilgiler, yeni teklifler, promosyonlar, sıcak trendler, sizden haberler hakkında sürekli bilgi almasını sağlar.

– Sadakat Artırın : – Mobil uygulaması ile müşterilerine sadakat ödülleri gönderebilirsiniz. Potansiyel ve yeni müşterilerinizi Sadık Müşteri haline dönüştürebilmek için müşteri ödülleri sunmanızı sağlar. Böylece kazancınızı arttırabilirsiniz.

– Daima Akılda Kalın : Potansiyel müşteriler ve güncel müşterilerinize Sosyal Medya aracılığı ile iletişime geçebilir. Mobil uygulama içinden; Onların işletmeniz hakında yorumlarını ve mesajlarını daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

– Rekabet Avantajı : Günümüzde müşteriniz hareketlidir. Araştırmalar mobil çözüm hizmeti veremeyen işletmelerin müşterilerine ile etkileşiminin sınırlı olduğunu göstermektedir. Müşterileri için Mobil hizmet seçeneği sunan bir işletmeler rakiplerine göre büyük bir rekabet avantajı elde etmektedir.

You run a veterinary clinic or Pet Shop Shop?

Today, enterprises engaged in the same kind of work in a competitive environment, it is experiencing continuous and more difficult. attract the attention of potential new customers, and you need to find more effective ways to build a loyal customer base.

Veterinary Pet Shop Clinic or draw the attention of pet owners with a mobile application designed for Shops, could have given them more effectively in the service and you will feel like you are different from your competitors.

- For Customer Convenience: your business with mobile applications from a customer can touch with your fingers only. (Phone number, directions, appointments, photos, events, news, discounts, events ..)

- Effective Marketing Strategy: Mobile applications; radio, print ads, flyers are more effective a marketing strategy than traditional advertising. You're always in mind with your specific application.

- Latest Information: your customers with mobile application to date information in the palm of your business, new offers, promotions, hot trends, provides continuous information about receiving news from you.

- Increase Loyalty: - Send loyalty rewards customers with mobile application. It allows you to offer prizes to convert your potential customers into loyal customers and new customers. So you can increase your profits.

- Thick always in mind: potential customers and current customers can contact through social media. through mobile apps; You can learn a lot about your business customer reviews and posts them.

- Competitive Advantage: Today your customers are moving. Research shows that there is limited interaction with the customers' business can not give mobile solution services. a company that offers mobile service option for customers is to gain a huge competitive advantage over its competitors.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less