Ecofrigo
Analitik Reklam
1.0.0 Varies with device
2008 yılında kurulan Ecofrigo, Ankara’da kurulu modern tesislerinde dünya standartlarına uygun frigorifik, insüle kamyon ve yarı römork üst yapıları üretmektedir.

Taşımacılık sektörüne yeni ve farklı standartlarda ürettiği kasalarla sağlam, hafif, estetik ve ekonomik normlarıyla en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan Ecofrigo bir MOPAS kuruluşudur.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışı, modern dizaynı, yeniliklere açık tarzı, genç, dinamik ve uzman kadrosu ile en iyi hizmeti vererek sektörün standartlarını sürekli yükseltip her zaman lider olmayı hedeflemektedir. % 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle üretim yapan Ecofrigo, gerek yurtiçi gerekse yurt dışındaki müşterilerine yerinde hizmet verebilmek için bayi ağını günden güne genişletmektedir.

Ecofrigo kamyon kasaları, düz panel yüzeyi, alüminyum kapı çerçeveleri, ithal menteşeleri ve diğer aksesuarlarıyla fonksiyonel olduğu kadar, estetik ve şık bir görünüme sahiptir. Pres altında enjeksiyon teknolojisi ile uygulanan poliüretan, kendi yapışma özelliğiyle yapışır.

Ayrıca duvar-duvar, duvar-tavan, duvar-zemin birleşimlerinde kullanılan makroplast yapıştırıcının etkisiyle birleşim yüzeyleri daha sağlam ve uzun ömürlüdür.

Zemin panelleri, kullanılan huş (birch) ağacından imal, ithal plywood ve pres altında enjeksiyon teknolojisi sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklı, fazla yük taşımaya elverişli ve ısı köprüsü oluşturmaz yapıdadır.

“Kamyon Kasalarında Standartlar Değişti”

Founded in 2008 Ecofrigo, according to world standards in modern facilities in Ankara refrigerated, it produces insulin and semi-trailer truck superstructures.

with chassis produced new and different standards to the transport sector rugged, lightweight, aesthetic and Ecofrigo MOPAS organizations that have committed to providing the highest quality service with the economic norms.

The Uncompromising quality, modern design, clear style to new, young, dynamic and experienced staff with the standards of the industry by providing the best service always aims to be the leader constantly raising. Ecofrigo engaged in the production of 100% customer satisfaction, its dealer network to serve both domestic as well as overseas customers are in place to expand day by day.

Ecofrigo truck boxes, flat panel surfaces, aluminum door frames, as well as functional with imported hinges and other accessories, has aesthetic and stylish appearance. Applied with polyurethane injection technology under pressure and adhere to the self-adhesive properties.

Also wall-to-wall, wall-ceiling, wall-surface in combination with the effect of the combination MAKROPLAST adhesives used in the ground is solid and long-lasting.

Floor panels, used birch (birch) made of wood, plywood and imported injection technology under pressure due to external factors resistant, does not create more favorable freight transport and thermal bridge structure.

"Standards on Trucks Box Has Changed"

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less