Hidrosil
Analitik Reklam
1.0.1 Varies with device
Hidrosil İş ve inşaat makinaları, sektörüne yönelik hidrolik silindir imali konusunda Türk sanayisinde lider firmalar arasındadır. 25 yıla yaklaşan deneyimiyle, müşteri ihtiyaçlarını iyi tespit etmiş, yatırımlarını ve kabiliyetlerini de bu yönde geliştirerek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Sektörde müşteri beklentileri, temelde hızlı ve doğru çözümler sunulması yönündedir. Bu noktada Hidrosil müşterilerinin makina parkını göz önünde bulundurarak, lojistik ve yedek parça planlaması yapmaktadır. Bu sayede, müşterilerine kaliteden ödün vermeden, hem hızlı çözümler, hem de ekonomik yaklaşımlar sunmaktadır.Hidrosil her geçen gün müşteri portföyünü büyütmekte ve Türkiye'nin en önde gelen inşaat şirketleri ve servisleri ile olan ticari ve insani ilişkilerini geliştirmektedir.

Ayrıca, hidrolik silindir ihtiyacı hissedilen diğer alanlarda da gelişimini devam ettirmektedir. Bugün HİDROSİL, iş ve inşaat makinaları, silindirleri dışında birçok farklı sektöre hizmet vermektedir.

Bunlar:

İş Makineleri için hidrolik silindir üretimi
Genel amaçlı endüstriyel hidrolik silindir üretimi
Demir çelik fabrikaları için hidrolik silindir üretimi
Maden sektörü için hidrolik silindir üretimi
Teleskopik silindir üretimi
Hidrolik pres silindirleri üretimi
olarak sıralanabilir.
Hidrosil Ltd. Şti "Müşteri Velinimettir" kalite politikasıyla, hem ülkesi, hem de müşterilerine olan inancıyla, bu yolda azimle ilerlemeye devam edecektir.

Hydraulic work and construction machinery, is among the leading companies in the Turkish industry in the manufacture of hydraulic cylinders for the sector. With 25 years of experience, has identified the best customer needs, improving investment and capabilities in this direction, it is committed to providing customers with the best service.

customer expectations in the industry, is that basically fast and accurate solutions submission. At this point, considering the machine park of Hydraulic clients and make spare parts logistics and planning. In this way, without compromising the quality of the customer, and quick solutions, which improve both economic approaches sunmaktadır.hidrosil every day to grow its customer portfolio and commercial and humanitarian relations of Turkey with the leading construction companies and services.

 In addition, the hydraulic cylinders need to be felt in other areas is continuing its progress. Today cylinders, business and construction machinery, serves many different sectors outside cylinders.

These:

Industrial production of hydraulic cylinders
General purpose industrial production of hydraulic cylinders
production of hydraulic cylinders for steel mills
production of hydraulic cylinders for mining industry
Telescopic cylinder production
production hydraulic press rollers
As it can be listed.
Hydraulic Ltd. STI "Customer Benefactor" with the quality policy of both countries, as well as the belief that their customers will continue to resolutely advance on this path.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less