ACİL TELEFONLAR
ilyas ozata
3.0.2 Varies with device
Acil durumlara karşı anlık müdahale edecek olan kurumlar ve servisler, kısa numaralar ile kolay ulaşılabilir durumdadır. Bu nedenle kişiler olası acil durumlarda bu telefonları kullanarak yardım talep edebilmektedir.
Acil telefonların ücretlendirilmesi
Acil telefonlar, polis, ambulans, itfaiye gibi servisler tamamen ücretsiz olarak sunulmuştur. Bu nedenle acil durumlarda aramak için yeterli bakiyesi olmayan kişilerin dahi bu servisler üzerinden yardım alabilmesi sağlanmıştır. Bu bakımdan her türlü acil durumunuzda ihtiyaç duyduğunuz bu hizmetlerden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bu hizmetler, özellikle acili durumlara müdahale edecekler günün her saati çalışmaktadır. Üstelik gelişmiş destek hizmeti sayesinde kısa süre içerisinde kurumlardaki yetkili kişilerle iletişim kurmanız da mümkündür. Bu nedenle olaylara karşı müdahale edilmesi de çok kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir.
Bunların yanında yerel olarak bölgenizde hizmet veren kurumlar da bulunmaktadır. Bunun için bölgenizde hizmet veren bu telefon numaralarını, imkanlarınız dahilinde öğrenebilirsiniz. Bununu yanında listede olmayan ya da bilmediğiniz her türlü numara için bilinmeyen numaralar servisinden yararlanabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar servisi ücretli servisler arasındadır.

Institutions and services that will instantly intervene in case of emergency, is easy accessible with short numbers. Therefore, people can request help by using these phones for possible emergency situations.
Pricing of emergency phone
Emergency phones, police, ambulance, fire brigade services are presented as completely free of charge. Therefore, people who do not have enough balance to call in case of emergency is provided to help even out these services. You may request assistance from this service you need any kind of emergency situation of this in your care. These services, especially emergency cases every hour of the day will interfere with work. Moreover, thanks to enhanced support service to communicate with the competent person in the organization in a short period of time possible. Therefore, intervention is also performed within a very short time to events.
Their bodies are in addition to serving your local region as well. The phone numbers in your area, serving for it, you can learn within your facility. Not on the list next to it or you do not know can benefit from the service for any number of unknown numbers. The inquiries are among the paid services.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less