Bluecom
Netgigant
2.0 Varies with device
Bluecom Contact Center ( İletişim Merkezi ) stratejik olarak çağrı merkezi ( call center ) alanında odaklanmış bir firmadır.

Pazardaki ürün çeşitliliğinin ve buna bağlı olarak rekabetin arttığı, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu günümüz iş dünyasında firmaların, satış pazarlama faaliyetlerine, hizmet anlayışına olan bakış açılarını geliştirmeleri ya da tamamen değiştirmeleri gerekmektedir.Profesyonel bir altyapı ile kurulan Bluecom çağrı merkezi ( call center ) ile size sunulan çağrı merkezi hizmetleri ( call center hizmetleri ) şu şekildedir.

Inbound (Gelen Aramalar), Outbound (Giden Aramalar), Sms, Mail, Fax, Hp Destek (Destek Hattı) ile iletişim merkezi hizmetleri ile hedef kitlenize, doğru yerde ve doğru kanaldan ulaşarak onlarla en etkin iletişimi %100 müşteri memnuniyeti odaklı, çalışma prensibiyle hizmetler vermektedir. Bluecom iletişim merkezleri şirketlerin çağrı merkezi hizmetleri (call center hizmetleri) üstlenip 7/24 saat, hizmet Sunar Ve Müşterilere Profesyonel Hizmet Verir.(Telefon, Faks, E-Mail, Web, Mektup, Sms) gibi kullanılan iletişim imkanların profesyonel konumda hizmetinize sunmaktadır.

Bluecom çağrı merkezi (call center) 7/24, profesyonel ekibi ve son teknoloji ile donatılmış, dış kaynaklı çağrı merkezi hizmeti veren bir şirkettir.

Çağrı merkezi hizmetleri Hizmet alanları ile Bluecom çagrı merkezi, sektöründe yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde (Almanca, İngilizce, Türkçe, Fransızca ve Arapça) hizmet vermektedir. Bluecom, uluslararası tecrübe birikimi ve müşteri odaklı partner portföyü ile Telekomünikasyon, Otomotiv Ve Medya şirketleri sektörlerinde hizmet alanlarından bazılarıdır.

Bluecom Contact Center (Contact Center) strategic call center (call center) is a company focused on the field.

The diversity of products on the market and increased competition accordingly, in today's business world is at the forefront of customer satisfaction, companies, their sales and marketing activities, change perspective, the service concept development or entirely established with gerekmektedir.profesyonel infrastructure Bluecom call center (call center) with you offer call center services (call center services) is as follows.

Inbound (Incoming Calls), outbound (outgoing calls), SMS, Mail, Fax, HP Support (Hotline) and contact center services to your target audience most effectively communicate with them in the right place and reaching the right channel 100% customer satisfaction oriented, the operating principle services offers. Bluecom contact centers companies call center services (call center services) took on 7/24, services Presents And Customers Professional Services Data. (Phone, fax, e-mail, web, letter, SMS) in the professional position of the means of communication used, such as offers to your service.

Bluecom call center (call center) 7/24, equipped with the latest technology and professional team, is a company that outsourced call center services.

Bluecom call center services and call center services areas, domestic and foreign companies in the sector in different languages ​​(German, English, Turkish, French and Arabic) serves. Bluecom international portfolio of experience and customer-oriented partner with telecommunications, automotive and media companies in the sector are some of the service areas.

Content rating: Everyone

Requires OS: 3.2 and up

...more ...less