Marketing Türkiye
NGM Türkiye
1.0.3 Varies with device
Bütünleşik pazarlama sektörünün lider dergisi Marketing Türkiye, hitap ettiği sektörün dinamizmi ve yayınlanış periyodundan ötürü haber ağırlıklı bir içeriğe sahip.

Marketing Türkiye, sektör ya da markaların pazarlama stratejilerini yakından inceyerek farklı kampanyaların ayrıntılarına ve yaratıcı süreçlerine değiniyor, pazar eğilimleri ile markaları ve geleceğin öngörüsünü irdeleyerek, başarılı ya da başarısız örnek olayları ele alıyor.

Sektörün yerli ve yabancı pek çok önemli profesyoneliyle söyleşiler yapan, yeni trendleri hatta gelecekte trend olabilecek eğilimleri inceleyerek ortaya koyan, pazarlama dalının tüm konularına en ince detaylarına kadar dokunan, güncel haberlerin incelendiği Marketing Türkiye dopdolu bir içeriğe sahip.

Bütünleşik pazarlama konseptini benimseyen Marketing Türkiye, uluslararası pazarları da bu konsept kapsamında inceliyor.

Leader in integrated marketing industry magazine Marketing Turkey, due to the dynamism and publication of the appeal period, the sector has a dominant news content.

Marketing Turkey, the industries or brand marketing strategy refers to the details and the creative process of different campaigns thin by, by examining the marks, and projections of future market trends, successful or takes up case fail.

The industry's domestic and foreign many important professional engaged in the talks, new trends even revealed by examining the trend will be the future trend in all matters of marketing branch touches down to the smallest details, Marketing investigating the latest news Turkey has a chock-full of content.

Turkey adopted the concept of integrated marketing Marketing, it explores this concept in the context of international markets.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less