Özgüven Kablo 1975 ten beri Denizli’de kurulu Fabrikasında elektrik kablosu üretimi yapmaktadır. SO 9001 ve BASEC belgelerine sahiptir.

Toplamda 40.000 m² bir alanda Yıllık 15.000 ton bakır işleme kapasitesi ile yüksek kalitede kablo üretmektedir.

35 yıldan beri Dünyanın değişik bölgelerinde projeleri başarı ile üstlenmektedir.
ÖZGÜVEN KABLO, halojen free, düşük dumanlı,alec geciktirici, soğuk bölgeler için, zırhlı ve zırhsız olmak üzere 630 mm² e kadar kablo üretebilir.

Teknolojik yatırımlarla desteklediği kaliteli ve güvenli ürün yapısıyla ve üstün hizmet anlayışıyla müşterilerin ihtiyaçlarınabire bir cevap veren, çalışanlarının beklentilerini en üst düzeyde tutan yeniliğe ve gelişime açık lider kablo üreticisi olmaktır.

Kaliteden ödün vermeyen, gelişime açık, dinamik ve yetkin kadromuz ile gelişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşım ile rekabet gücü yüksek, çevreye duyarlı, güvenilir ve çözüm ortaklarımız için katma değer yaratan öncü kablo üreticileri arasında yer almaktadır.

Bu uygulamamızda siz değerli müşterilerimize akıllı telefonlarda da hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Uygulamamız içerisinde ürünlerimize gözatabilir, sertifikalarımızı ve teknik bazı detaylarımızı bulabilirsiniz.

Tek tuşla arama özelliği ile rahatlıkla fabrikamızı arayabilir, harita desteğimiz ile lokasyon bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Özgüven Kablo.

Self-confidence is established in Denizli Cable Factory electric cable has been producing since 1975. SO 9001 and BASEC certificates.

An area of ​​40,000 m² with annual processing capacity of 15,000 tons of copper produces high-quality cable.

Undertake projects in different regions of the world for 35 years with success.
CABLE SELF-ESTEEM, halogen free, low smoke, alec retardant, cold regions, including armored and non-armored cable can produce up to 630 mm ².

Technological investments and superior service supported by an understanding of the structure of high quality and reliable products that meet customers' ihtiyaçlarınabire one of its employees holding the highest level of expectations of the leading cable manufacturer, is to be open to innovation and development.

Without compromising on quality, development, open, dynamic and competent staff with a progressive, responsible, customer-oriented approach and highly competitive, environmentally sensitive, reliable, and value-added solutions for our partners is one of the leading cable manufacturers.

This is our application we aim to serve our valued customers in smart phones. You can browse our products in application, certificates, and you can find some technical detaylarımızı.

With one-touch dial feature factory easily search, browse, map location and knowledge support is available.

Sincerely,
Self-confidence Cable.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less