1989 yılında faaliyete başlayan Fazilet Boya Ltd. Şti. 2001 yılında 200 metrekarelik alanda boya üretimine başladı , bugün 21 Bin metrekarelik alanda 6 Bin metrekarelik kapalı alanı bulunan modern tesislerinde üretim yapıyor. Bünyesinde PAMUKKALE BOYA, PRESTİGE BOYA, FBS BOYA, KARBEYAZ VE MYNDOS markası bulunmaktadır.

Ayrıca KONFOR markası ile ısı yalıtım ürünleri, NANOWOOD markası ile nano teknolojik mobilya boya ve vernikleri sunmaktayız.

2011 yılında Mobilya Boyalarında Yeni Teknikler Konusunda çalışmalar yapan firmamız Türkiye'de ilk olan Nano teknolojili Mobilya son kat boya ve vernik üretimi gerçekleştirerek Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

Ayrıca 2011 yılında ısı yalıtım konusunda çalışma başlattık, YAZ-KIŞ %60'A VARAN ENERJİ TASARRUFU SLOGANIYLA YOLA ÇIKTIK.

Dünyadaki enerji kaynakları hızla tükenmektedir. Bunun yanında enerji fiyatlarının artmasıyla ısı yalıtım ve enerji tasarrufu konuları önemli hale geldi. Isı yalıtımın başta aile olmak üzere ülke ekonomisine katkı sağlamakta, yapı ve çevre üzerinde bir çok olumlu etkisi bulunmaktadır.
TS 825’e uygun olarak Pamukkale Konfor Isı Yalıtım Sistemleri ile yakıt sarfiyatında yaz-kış %60’a varan ENERJİ tasarrufu sağlamayı amaçlıyoruz.

Firmamız su bazlı ürünler, epoksi, sentetik, selülozik ve poliüretan mobilya boya ve verniklerinde, sanayi boyalarında renk kartelalarımız bulunmakta her grup için standart 30-50 renk çeşidinin yanında uluslararası standarttaki RAL kartelasında bulunan binlerce renk alternatifini de sunmaktadır.

2013 yılı da daha sıcak canlı renkler ile daha sade pastel açık tonların öne çıkacağını öngörmekte ve buna uygun renkleri kartelamızda sunmaktayız.

Bünyemizde kalite ile ilk akla gelen Pamukkale Boya markası ile su bazlı ürünler, izolasyon ürünleri, yardımcı ürünler, sanayi ve mobilya boyalarını sunmaktayız. Tüketicilerin çoğunun rahatlıkla alıp kullanabileceği orta sınıf Prestige boya markası ile su bazlı ürünler üretmekteyiz. Ekonomik sınıfta Fbs boya markalı ürünlerimizle su bazlı ürünler, sentetik ve sanayi boyaları üretmekte her bütçeye uygun TSE standartlarına uygun alternatif ürünler sunmaktayız.

Satış politikamız daima müşteri memnuniyeti odaklı olmakta, Alternatif her keseye uygun birinci kalite ürünlerin yanında ekonomik iş görür ekonomik malzemelerde sunarak bayi taleplerini en üst seviyede karşılamaktayız. 1500'e yakın ürün çeşitliliği ile bayilerimize boyanın yanında yardımcı ürünleri de makul fiyatlarla sunmaya gayret gösteriyoruz.

Fazilet Boya Ltd. Şti. olarak 48 kişiye istihdam sağlamakta, 7 distiribütör, 2000'e yakın alt bayi ağımızla, ürünlerimizde kalite ve çevreye duyarlı mamüller üretmeyi ilke edinerek siz değerli distribütör, bayi ve tüketicilerimizin de desteği ile önce ülkemizde aranan ve istenen marka olmak daha sonra dünya markası haline gelmeyi arzulamaktayız.

Bu uygulamada kurumumuzla ilgili bir çok bilgiye mobil platformdan ulaşabilir, ürünlerimize gözatabilir, satış noktalarımızı görebilirsiniz. Tek dokunuşla fabrikamızı arayabilir, harita üzerinde lokasyon bilgilerimize gözatabilirsiniz.

Destek ve güveniniz için sonsuz teşekkür eder, Hayırlı işler bol bereketli kazançlar dilerim.

NURİ ÖZDENİZ
Yönetim Kurulu Üyesi

Virtue Paint Co., Ltd. started its operations in 1989. Sti. Area of ​​200 square meters in 2001, started the production of paints, today, 21 thousand square meters of modern production facilities in the area of ​​6 thousand square meters is closed. Within the PAMUKKALE PAINT, PRESTIGE PAINT PAINT FBS, there KARBEYAZ AND MYNDOS brand.

Also COMFORT brand thermal insulation products, furniture, paints and varnishes offer NANOWOOD nano with the brand.

In 2011, our company is engaged in studies on new techniques in furniture paints and Nano-technology is the first in Turkey last coat of paint and varnish manufacture of furniture signed by performing a first in Turkey.

Also in 2011, started working on thermal insulation, ENERGY SAVING SUMMER-WINTER SLOGAN set off up to 60%.

Quickly running out of energy resources in the world. In addition, the increase in energy prices has become an important thermal insulation and energy saving issues. Contribute to the family economy of the country, particularly thermal insulation, structure, and has a very positive impact on the environment.
In accordance with TS 825 Pamukkale Thermal Insulation Composite Systems with comfort in summer and winter fuel consumption is to provide energy savings of up to 60%.

Our company products are water-based, epoxy, synthetic, cellulosic and polyurethane paints and varnishes for furniture, industrial paints color standard color cards available from 30 to 50 for each group, as well as international standard RAL color varieties handbook offers an alternative to the thousands of colors.

Warmer than in the year 2013 with vibrant colors, and accordingly provides for a simple pastel colors would stand out open chords provide shade card.

Our in-house quality water-based products are the first brand that comes to mind Pamukkale paint, insulation products, ancillary products, industrial and furniture paints offer. Prestige easily take most of the middle-class consumers use water-based paint manufacturing products with the brand. Economic class branded products FBs water-based paint products, synthetic and manufactures industrial coatings offer alternative products to suit every budget TSE standards.

Sales are always focused on customer satisfaction policy becomes, first quality products, but also an alternative for every budget by offering affordable business sees the economic materials are meeting the high demands of dealers. Around 1,500 to help with the assortment of products at reasonable prices in addition to the paint dealers endeavor.

Virtue Paint Co., Ltd.. Sti. provides employment for 48 people, 7 distiribütör, 2,000 sub-dealer network, our products quality and environmental principle to produce finished goods valued distributors, dealers and consumers with the support of our country to be sought after and desired brand to become a global brand then arzulamaktayız .

In this application, the mobile platform can reach a lot of information about our Authority, you can browse our products, you can find points of sale. One-touch call our factory, you can browse the map on the location knowledge.

Thank you for the endless support and confidence, lush with plenty of good day at work I'm gains.

Özden NURİ
Director

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less