RestoMY Tablet Menü Sistemi
AppKolay
1.4 Varies with device
Neden Tablet Menü Kullanmalıyım?

Yazılı menülerde olduğu gibi menününüzü güncellemek için günlerce beklemek zorunda değilsiniz. RestoMY ile sadece 5 dakika içerisinde zengin bir menü oluşturabilirsiniz.
Dijital menülerde ürün görselleri çok daha parlak ve canlı durduğu için müşteri etkileşiminizi arttırır.
Kısa vadede maliyetli gibi görünse de kısa süre içerisinde kendi maliyetini karşılar ve işletmenize her an artı değer kazandırır.
Sanılanın aksine her an internet bağlantısı gerektirmez. Yalnızca menüde güncelleme yaptığınızda bir kereye mahsus internete bağlanması gerekir ve içeriğini günceller.
Müşterileriniz aradığı ürünü kalabalık menülerde bulmaya çalışması yerine daha pratik bir çözüm sunup anında arama özelliği ile müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.
Müşteriniz sıcak yada tatlı veya etli bir şey yemek istediğinde filtreleme yaparak ona sadece aradığı tatları sunabileceğiniz ve bu sayede müşteri memnuniyetini arttıracağınız araçlar sunar.
Ürün pazarlaması konusunda ana ekranda yer alan slayt özelliği ile öne çıkarmak istediğiniz ürünü kolaylıkla servis edebilirsiniz.

Why should I use the tablet menu?

You do not have to wait for days to update your menünü as in the written menu. You can create a menu rich in just 5 minutes by restomy.
Increase your customer interactions to the product much more bright and vivid images in digital menu stand.
Seem costly in the short term to meet its cost in a short time and give added value to your business every moment.
Contrary to popular belief does not require an internet connection at any time. When you only need to connect to the Internet to update the menu only once and content updates.
Your customers are giving a more practical solution instead of trying to find the products in the crowd Search menu you can win customer satisfaction with instant search feature.
When your customers want meat to eat something hot or sweet or by filtering it offers flavors that you can only search and thus provides tools will increase customer satisfaction.
Product that you want to highlight the main screen with the slides feature in product marketing, you can easily service.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less