Özler
Rz
1.9.7 5.2mb

İnşaat malzemeleri başta olmak üzere tüm hırdavat ürünleriyle müşterilerine sınırsız hizmet anlayışıyla nalburiye alanında marketleşmeyi başarmış köklü ve deneyimli bir kurum. Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini, yakaladığı modern çizgisiyle, karşılamak çabasında olan Özler Hırdavat A.Ş, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlarda ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Kayserinin köklü firmalarından Özler Hırdavat A.Ş, inşaat malzemeleri başta olmak üzere 1800'ün üzerinde ürün çeşidiyle 2000’den fazla müşterisine 36 yıldır yapı malzemeleri sunuyor.

Yapı malzemeleri sektöründe marketleşmeyi başarmış bir firma olan Özler Hırdavat A.Ş, artan iş hacmiyle birlikte genişleyen iş operasyonunu yönetmek üzere ihtiyaç duyduğu e-Dönüşüm sürecini gerçekleştirmiştir.

İç Anadoluda, 20 ye yakın ilimize hizmet sunan Özler Hırdavat A.Ş, e-dönüşüm kapsamında B2B kanalını da kullanarak müşterilerine bayi portalı üzerinden daha hızlı ve şeffaf bir satış sunmaktadır.

2014 yılı sonlarında duvar kağıdı sektörüne de giren Özler Hırdavat A.Ş, seçkin bir marka olan Cosmos SOHO duvar kağıdı kataloğunun bayi portalı üzerinden toptan pazarlamasını,e-ticaret üzerinden ise son tüketiciye satışını sürdürmektedir.

Müşterilerine karşı her zaman dostluğu,hakkaniyeti,dürüstlüğü ve samimiyeti ön planda tutan Özler Hırdavat A.Ş, müşterileriyle var olduğunu ve yine müşterileriyle birlikte büyümeye devam edeceğine inanmıştır.

Content rating: Everyone

Requires OS: 2.3.3 and up

...more ...less