His Promosyon
Salinus
1.5 Varies with device
His Promosyon genç ve dinamik yapısıyla kısa zamanda kaliteli ve profesyonel işlerle adını duyurmuş ve sektörde ön sıralarda yer almıştır. Çalışanlarımız, başarılı projelere imza atmış, promosyon sektöründe tecrübeli ve profesyonel kişilerdir.

Kısaca söylemek gerekirse biz iyi bir çözüm ortağıyız. Biz; Kendi ithal ettiğimiz promosyon ürünlerini Edirne'den Kars'a Türkiyenin her noktasına ulaştırıyoruz. Edindiğimiz kaliteli iş standartı ve %100 müşteri memnuniyeti prensibimizle yola çıkarak her geçen gün müşteri pörtföyümüze bir yenisini daha eklemekteyiz.

His promotion to the young and dynamic structure in a short time has made its name with quality and professional work in the industry and has been at the forefront. Our employees have many successful projects, are experienced and professional people in the promotion of the sector.

Simply put, we partner a good solution. We; We deliver promotional products to every corner of Turkey Edirne to Kars we import them. Based on standard quality work and we get our 100% customer satisfaction principle, we are adding a new one every day to our customer portfolio.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less