Bedava Yol Yardım
marmassistance
1.2 Varies with device
** BEDAVA YOL YARDIM **

SCA Bedava Yol Yardım Uygulaması, Türkiye’nin neresinde olursanız olun aracınızın garanti durumu farketmeksizin aracınızla seyahat ederken aracınızla ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, SCA’ın sunduğu yol yardım hizmetlerine en uygun fiyatlar ile anında erişmenizi sağlar.

SCA Bedava Yol Yardım Uygulaması’nı kullanarak, tek tuşla 7/24 Alarm Merkezi’ne erişebilir, önceden girdiğiniz araç ve profil bilgilerinizin ve talep öncesinde doldurabileceğiniz arıza bilgilerinin alarm merkezine otomatik transferi ile ihtiyacınız olan yol yardım hizmetlerine çok daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

** Alarm Merkezi’ni Arama **

Aracınız ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda, alarm merkezine ulaşmak için ana sayfada bulunan “7/24 Yol Yardım Talebi” ikonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan yol yardım talebi sayfasında bulunan arıza tipi, GPS kullanımına izin vermediğiniz durumlar için lokasyon bilgisi ve detaylı yol tarifi alanlarını kolayca doldurarak, telefon numarası butonuna basmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda sizden alınan profil ve araç bilgileri internet bağlantınızın da olması durumunda operatörlerimizin önüne otomatik olarak gelecektir. GPS erişimine izin verdiğiniz takdirde de, operatörlerimiz kesin konum bilgilerinize ulaşabilecek ve gerekli yönlendirme ve ayarlamaları en doğru şekilde yapabilecektir.

** Profil **

“Profil” sayfasına girerek iletişim ve araç bilgilerinizi ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.


BEDAVA YOL YARDIM Uygulaması Üzerinden Yapacağınız Yol Yardım Talepleriniz İçin 7/24 Yönlendirme Hizmeti Bedava Verilmekte Olup, İstenen Arıza Bağlantılı Hizmetler Karşılığında Ödeme Alınacaktır.

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 1.6 and up

...more ...less