Atrium: Projekty Domów
AudioTrip Sp. z o.o.
1.0.3820 2.0mb

"Projekty domów Studio Atrium" to ponad 800 gotowych projektów domów Twoich marzeń. Wyszukaj, porównaj, zapytaj znajomych, poradź się ekspertów. Znajdź dom ze swoich snów, albo idealnie skrojony projekt pod Twoją nietypową działkę budowlaną.

- Wyszukaj: funkcjonalny i szybki sposób wyszukiwania pomoże Ci łatwo znaleźć projekt którego szukasz.
- Porównaj: nie możesz się zdecydować? Porównanie zdjęć, planów, wymiarów i szczegółów
- Zapytaj znajomych: pokaż nad czym się głowisz, opublikuj zdjęcia na swojej stronie w Facebooku, a nawet zrób własną sondę!
- Poradź się ekspertów: śledź wymianę porad dotyczącą każdego interesującego Cię projektu

A co, jak już wybiorę projekt?

Skontaktuj się wtedy z nami, nasza pracownia przygotowuje profesjonalne projekty domów jednorodzinnych, zachowując podczas prac najwyższy poziom świadczonych usług i europejskie standardy. Oferujemy funkcjonalne i nowoczesne domy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wprowadzić w życie nawet najbardziej skomplikowane i niekonwencjonalne projekty domów. Projektowanie jest naszą pasją, dlatego wykazujemy ogromne zaangażowanie przy realizacji każdego obiektu i angażujemy się w rozwój oraz poszerzanie oferty. Wykonujemy również indywidualne plany domu, które realizujemy po szczegółowej konsultacji z klientem, dzięki czemu unikamy wielu nieporozumień i tworzymy koncepcję spójną z wizją zleceniodawcy.

Każdy projekt domu to suma pragnień i upodobań klienta, dlatego urzeczywistnienie tego planu stanowi dla nas zawsze wyzwanie i prawdziwą przygodę architektoniczną. W naszej ofercie znajdą Państwo również gotowe projekty domów, które spełnią Wasze nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Bardzo duże zróżnicowanie naszej oferty powoduje, że każda odwiedzająca naszą stronę osoba jest w stanie znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie.
Prezentowane przez nas gotowe projekty domów są wykonane przez sztab specjalistów, którzy zapewnią nie tylko wysoki poziom estetyczny obiektu, ale także jego dużą funkcjonalność. Wśród naszych projektów domów znajdują się zarówno nowoczesne, jaki i tradycyjne rozwiązania architektoniczne. Właśnie to sprawiło, że cieszymy się zaufaniem wśród rosnącego grona klientów. Dzięki bogatej ofercie projektów domów docieramy do upodobań nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Jeżeli pragną Państwo zbudować dom, a projekty domów, które do tej pory widzieliście nie zadowalają was, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studia Atrium. Wystarczy poświęcić czas i przyjrzeć się z bliska wybranym projektom domów.

Content rating: Everyone

Requires OS: 1.6 and up

...more ...less