Şirketim Cebimde
İLERLEYEN TEKNOLOJİ LTD ŞTİ
2.3 Varies with device
Şirketiniz artık cep telefonunuzda !

Müşterilerinizi, stoklarınızı, kasanızı ve tüm şirket raporlarınızı istediginiz an istediginiz yerden, akıllı cep telefonunuz ile ulaşabileceksiniz.

Mobil dünyanın gücünü şirketinize değer olarak katabilir, globalleşen dünyada teknolojiyi işinizi geliştirmek ve işlerinizi kolaylaştırmak için kullanabilirsiniz.

Üstelik bu işlemler için ileri düzey bilgisayar veya muhasebe yazılımı kullanıcısı olmanıza gerek yoktur. Hepsi cep telefonunuzu kullanmak kadar kolay...

Şirketinizde kullanmak ve ayarlar ile ilgili detaylı bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz. Şirketiniz için hemen DEMO talebinde bulunabilirsiniz. Uygulama üzerinden hemen DEMO kullanıma başlayabilirsiniz.

www.sirketimcebimde.com
info@sirketimcebimde.com

NETSİS, MİKRO, LOGO ve LINK ürünlerinin tümü ile %100 uyumludur. NETSİS, MİKRO ve LOGO için sipariş modülümüz bulunmaktadır. Siparisleriniz direk muhasebe uygulamanıza gidebilecegi gibi email olarak da iletilebilmektedir.

Şirketine özgü olarak uygulamada değişiklikler yapabilmekteyiz. Sıcak ve soguk satış gibi. Lütfen email atmak veya aramaktan çekinmeyiniz...

Your company is now in your mobile phone!

Your customers, your inventory, and you want your enclosure to all companies report the location you want, you will reach your smart phone.

It can add value to your company as the power of the mobile world, the globalizing world and improve your technology business can use to streamline your work.

There is no need to be an advanced computer user or accounting software for Moreover, these transactions. All easy to use your mobile phone ...

For detailed information on how to use and set up your company, please visit our website. You can immediately request a demo for your company. DEMO can immediately start to use through the application.

I www.sirketimcebimde.co
I info@sirketimcebimde.co

NETSIS, MICRO, 100% compatible with all LOGO and LINK products. NETSİS We have orders to MICRO module and LOGO. Orders can be delivered as an email directly to your accounting application, such as the Danube.

We can make changes to company-specific applications. Selling like hot and cold. Please do not hesitate to email or call to throw ...

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.0.3 and up

...more ...less