OCAS CMK
Av. Ali BEYAZ
3.30 Varies with device
Avukatlar için Avukatlar tarafından geliştirildi!

OCAS CMK asistan programı (açık kaynak kodlu/ücretsiz/reklamsız) ile OCAS Soruşturma ve Kovuşturmalarınızı etkin olarak takip edebilirsiniz.

Program daha önce hiç karşılaşılmamış kompakt bir arayüze sahip olup bütün işlemleri neredeyse tek tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz. Bildirim panelindeki kısayoldan programa farklı uygulamalar üzerinden de erişebilirsiniz.


Yapabildikleri:

-Tek bir tuş ile soruşturma ve kovuşturma nöbet durumunuzu aktif hale getirebilir veya askıya alabilirsiniz. (Nadir de olsa her cihazda çalışmayabilir)

-OCAS sisteminden gelen SMSler program tarafından otomatik olarak takip edilerek veritabanında saklanır. İstediğiniz zaman program arayüzünden gelen SMSlere erişebilirsiniz.

-OCAS siteminden gelen aramalar otomatik olarak ses kaydına tabi tutulur. Şimdilik sadece son görüşmenizin kaydını program arayüzünden dinleyebilirsiniz. (Nadir de olsa her cihazda çalışmayabilir)

-Cihazınızın sesi kapalı yada titreşim modundayken OCAS sisteminden gelen SMS ve aramalar için bildirim sesi duymaya devam edebilirsiniz.

-Bu üstün özelliklere ek olarak OCAS'ı tek tuşla arayabilir, Web arayüzüne tek tıklamayla erişebilir ve Ceza mevzuatını kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Not 1: Programın sağlıklı çalışabilmesi (düşük bellek durumunda kapanmaması) için bildirim çubuğunda görmüş olduğunuz bildirim sistemi kullanılmıştır.

Not 2: Her ne kadar farklı cihazlarda ve bütün olasılıklar gözetilerek test edilse de programın bütün özelliklerinin kusursuz çalıştığı garantisi verilmez. Doğabilecek her türlü problem yükleyiciye aittir.

Kaynak kodları için: github.com/alibeyaz

Developed by lawyers for lawyers!

OCASA CMK assistant program (open source / free / ad-free) with your OCASA Investigation and Prosecution can follow effectively.

The program has not previously never encountered a compact theme almost single click interface you can perform all operations. You can also access the program through different applications from shortcuts in the notification panel.


They can:

-One Can make a key with the investigation and prosecution of seizure or suspend your status active. (May not work on every device on rare occasions)

Following the program automatically by sms from -OCAS system stored in the database. SMS can access at any time from the program interface.

Calls from -OCAS system automatically subjected to a voice recording. For now you can only listen to the recording of the program interface of your last call. (May not work on every device on rare occasions)

-the Your sound off or vibrate notification tone for SMS and calls from OCASA mode, the system can still hear.

-This Can call one of the keys in addition to the superior features ocas can one-click access to the Web interface and can easily view the criminal legislation.

Note 1: The program's healthy to work (the closure case of low memory) that you have seen for notification in the notification bar system is used.

Note 2: Although the many different devices and programs considering all possibilities Although testing is not guaranteed to work perfectly all of its features. Belong to any problems that may arise installer.

Source code for: github.com/alibeyaz

Content rating: UnratedWarning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.

Requires OS: 4.0 and up

...more ...less