Tasit.com Opel Haber, Video
Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.
1.0.2 Varies with device
Tasit.com Opel uygulaması, Opel hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Opel hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Opel son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Opel videoları, Opel etkinlik videoları, Opel fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Opel araç ilanları ve ikinci el Opel fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Opel uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Opel fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Opel haberlerini, Opel videolarını, Opel test sürüşü videolarını, Opel fotoğraflarını ve ikinci el Opel araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Opel Tasit.co application is specifically designed for the Opel fans, everything about the easy access to Opel and is the most practical way. Opel latest news, new models, the latest developments, test drive videos, Opel videos from the world auto show, the Opel event videos, Opel photo galleries and from or gallery owner Used Opel cars for sale and used Opel price for sale is always at hand.

Opel Tasit.co application allows you to be aware of the best second-hand Opel prices in your area. Favorite Opel news Opel videos, Opel test drive videos, adding to your Opel pictures and used Opel cars ads favorite, you can easily reactivated at any time and share them with your loved ones through social networking applications you use.

If you wish other car brand that you want to follow within the app "Car Brands" You can add the part of the latest models of the language of your car brand, the latest news, test drive videos, photo galleries and you can follow the second hand car price sale.

Content rating: Everyone

Requires OS: 4.1 and up

...more ...less